22 ינואר 2020

חדשות בן-עדי-מימון

22 ספט' 2012 | טל שמש

0

איומי השביתה לא מומשו אבל המלחמה של המנכ"ל בוועד עוברת להורי הגנים

ועד עובדי העירייה בראשותו של אבירם עמר לא מימש את איומי השביתה שהיתה אמורה להתחיל ביום חמישי שעבר אבל מנכ"ל העירייה אילן בן עדי וראש מינהל החינוך בעירייה אריה מימון פנו ביום שישי במכתב לסייעות הגנים ולהורי ילדי הגנים.

במכתב מנכ"ל העירייה לא בפעם הראשונה, וראש מינהל החינוך, לראשונה, תורקפים בחריפות את ועד העובדים ואת משפחת בן לולו, סגן ראש העיר ליאון ואשתו, הפעם, מבלי שהם מציינים את שמותיהם. השניים כותבים לסייעות ולהורים כי האיום  של הוועד, להשבית את העירייה ובעיקר את מערכת החינוך, הוא  צעד לא-אחראי, פזיז ונמהר ש"יפגע בביטחון האישי של תלמידינו, כאשר ועד העובדים יכול להכריז על שביתה בכל רגע".

לדבריהם, מאז הודעת האיום לפני שבועיים, "היו"ר החדש של הוועד פועל ללא ליאות במטרה לנסות ולשכנע את העובדים ובעיקר את עובדי מערכת החינוך להצטרף להשבתה, בניסיון ליצור סכסוך עבודה מאולץ וניסיון להתעמת עם ההנהלה ועם עובדים רבים המתנגדים לדרך הכוחנית, שמקורה בשיקולים זרים ובמסע יחסי ציבור אישי ומשפחתי".

השניים כותבים ש"ילדינו אינם יכולים להוות כלי משחק פוליטי-אישי עבור היו"ר החדש" והם קוראים לסייעות "לחשוב רק על ילדינו היקרים שאיתם אתן נפגשות בכל יום".

במכתב להורים הם מוסיפים כי "לא נאפשר לשבש את מערכת החינוך העירונית,ונמשיך לפעול במטרה למנוע פגיעה בשגרת חיי ילדינו בלימודיהם וכן בשגרת חייכם ההורים, אשר תיאלצו להיעדר ממקום עבודתכם – דבר אשר יהווה פגיעה כלכלית כתוצאה מאובדן ימי עבודה".

בסיפא של המכתב השניים מודים להורים הרבים לטענתם, שנענו להזמנתנו והביעו נכונות להוות כוח משלים במקרה של ניסיון השבתה.

עד לפרסום הידיעה לא הצלחנו להשיג א תגובתו של יו"ר הוועד ונשמח לפרסם תגובתו בהמשך.

תגובות

תגיות: , , , , , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑