18 פברואר 2020

חדשות חסן-אלון-4-13

02 יוני 2014 | ריכוז כתבים

0

אלון חסן לשופט: הפוליטיקאים מפלילים אותי כי הם רוצים להוציא אותי מהמשחק

בית משפט השלום בכפר סבא האריך עד יום שישי הקרוב את מעצרם של אלון חסן יו"ר ועד עובדי הציוד המכאני בנמל אשדוד, בן דודו דוד חסן ושל האחים יניב ואורי בלטר מנכ"ל וסמנכ"לים בחברת דנה.

עם שחרורם הם יעברו למעצר בית מלא עד ה-22 לחודש ונאסר עליהם ליצור משך 90 יום כל קשר עם הנמל ועם השמות שהוזכרו בחקירותיהם. בנוסף הוצא נגדם צו איסור יציאה מהארץ ובנוסף הפקידו ערבות של 75 עד 100 אלף ש"ח.
בעניינו של חסן המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו ב-9 ימים אך בלחץ בית המשפט שני הצדדים הגיעו להסכמה להארכת המעצר ב-4 ימים.

במהלך הדיון שהתקיים היום, אלון חסן ביקש מהשופט שלא להרחיק אותו מפעילותו כנציג עובדי נמל אשדוד: "אני מבקש מאדוני שיתאפשר לי בבקשה להגיע ולעשות את העבודה שלי כיו"ר וועד עובדים. אני מנהל מאבק שבטח אדוני שמע עליו. אנחנו נאבקים בכלל על עבודה מאורגנת ועל הנמלים. אין קשר בין הפרשה שצפיתי אותה לפני שנולדה, אני מבקש מאדוני אם הוא יכול לדבר עם כב' הנשיאה נילי ארד (מבית הדין לעבודה), אני ידעתי כי ינסו להפליל אותי. נמצאים חברים שלי מוועד העובדים, עוד לפני שנולדה הפרשה והקרקס הזה שנולד, ידעתי לפי תוכן הדיונים שפתאום רוצים להוציא מהמשחק מי שמוגש נגדו כתב אישום. אז אמרתי לחברים שלי ולכבוד הנשיאה, שהם מנסים להוציא אותי מהמשחק, כי אי אפשר לעשות את זה בדרך לגיטימית. אני בוועד 15 שנה ואני יו"ר וועד העובדים משנת 2002 . אין דרך אחרת להוציא אותי מהמשחק, או להרוג אותי או לנסות להפליל אותי".

השופט מיכאל קרשן השיב לדבריו כי "שמעתי את דברי החשוד כי להבנתו מדובר בחקירה "פוליטית" וכי מתנכלים לו והכל על מנת לסכל את פעילותו כיו"ר וועד העובדים. מובן כי החלטתי בעניין ההרחקה תשפיע על פעילותו של החשוד במסגרת תפקידיו על פי דין, ואולם לא ראיתי כיצד ניתן לאפשר את המשך שהייתו של החשוד במקום בו התבצעו מרבית העבירות ובסביבת כל אותם אנשים הקשורים על פי החשד לאותן עבירות".

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑