18 פברואר 2020

חדשות רובע-ב-פעילים620-1-13

17 ינו' 2013 | טל שמש

0

אשדוד: בקרוב פסטיבל מזון ברובע ב'

 בקרוב יתקיים ברובע ב' פסטיבל מזון. כך עלה בישיבה האחרונה בין פעילי הרובע למנהלת הרובע ומנהלים בכירים בעיריית אשדוד.

 את הפסטיבל יארגנו המתנ"ס והתושבים ובעיריה מציינים כי התושבים יהיו מעורבים באופן פעיל. במפגש עלו נושאים אחרים כמו  גיוס מתנדבים נוספים שיסייעו בפעילות הקהילתית, טיפול בתאורה בגן הנרייטה סולד, הקמת מתחמים לצואת כלבים בגן הלוחמים, גן שקד וגן יוספטל, טיפול במבנים המיועדים לכלי האצירה באזורים מסוימים ברובע ועוד.

בישיבה האחכרונה לצד ראש המנהלת בנימין תורג'מן השתתפו ראש מינהל התפעול שלמה רוטנברג, מנהלת היחידה האסטרטגית אסתי פילוס,  מנהל אגף תפו״ח (תברואה פיקוח וחניה) דני אלגרט, ראש אגף הביטחון אריה איטח ומנהל מחלקת תחבורה ארקדי ברובר. אלגרט: "תפקידן של פגישות אלה הן ליצור פלטפורמה של הידברות.  יחד עם התושבים אנו חושבים ומתכננים איך לשפר את רמת החיים ברובע הוותיק וביחד אנו בונים את סדר העדיפויות הנכון לרובע״.

 במינהל התפעול מוסיפים ומדגישים: ״אין ספק שפעילי הרובע סימונה בן חמו, סילבי שרפי, בועז מרציאנו, אלי שליו, יניב שוחט, יהודה אטיאס, יוסי צין ורווית יונה כמי ששותפים ולוקחים אחריות על סביבת חייהם, יעשו את המקסימוםכדי לממש את התוכניות  האלה״.

בעירייה מציינים כי בתוכנית העבודה של מינהלת רובע ב' לשנת 2013, כוללות את מיזם ההפרדה במקור, הפועל כבר בכמה אזורים בעיר ומתוכנן להגיע בחודשי הקיץ אל רובע ב׳. בשלב ראשון  אמורים להחליף ברובע את פחי האשפה. בחודש הקרוב יוחלפו כלי הפחים הלא תקינים בתקינים״.

תגובות

תגיות: , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑