26 מאי 2019

חדשות נהיגה-סלולר620

10 מאי 2017 | טל שמש

0

אשדוד: 53 דוחו"ת ביום אחד על דיבור בטלפון תוך כדי נהיגה

פעילות אכיפה מוגברת נערכה החל משעות הבוקר בעיר אשדוד כנגד עבירות היסח דעת. במהלכה נאכפו ונרשמו עשרות דו"חות לנהגים שהשתמשו במכשיר הסלולרי בעת הנהיגה. ״פעילות אכיפה ממוקדת בעבירות המסכנות חיים תימשך״ נמסר מהמשטרה.*

החל משעות הבוקר ערכו שוטרי משטרת ישראל בעיר אשדוד פעילות אכיפה מוגברת כנגד עבירות היסח הדעת, עבירות ה"מוציאות" את נהג הרכב מריכוז לנעשה בדרך במהלך נהיגתו, עבירה המסכנת רבות את משתמשי הדרך בדגש להולכי הרגל להם רמת היפגעות גבוהה.
פעילות זאת שנועדה לבלום את מספר התאונות והנפגעים מתחילת השנה בעיר ואודותיה אף פורסם לציבור כבר בתחילת השבוע על מנת להתריע בפני הנוהגים מלבצע עבירות אלו, הביאה היום לאכיפה ורישום של 53 דו"חות בגין שימוש במכשיר סלולרי במהלך נהיגה.

במשטרה ציינו, כי "המטרה העיקרית הנה הצלת חיי אדם, למנוע את ההרוג והפצוע הבא בתאונות הדרכים. על אף שהתרענו מראש על התמקדות אכיפה בנושא, מדובר עדיין במספר רב של כאלו שנוהגים תוך התעסקות מסכנת חיים שלהם ושל הסובבים.

הערת המערכת: לא פעם אנו רואים אנשים שנוסעים במכוניות יוקרתיות או חדישות שיש בהן דיבוריות בילט אין ולמרות זאת מחזיקים סלולר צמוד האוזן. אנחנו לא מצליחים להבין. טוב שיש אכיפה מוגברת.
השלב הבא צריך להיות אכיפה מוגברת לכל אלה שעוברים באדום במודע. כן, גם נהגי אוטובוסים שעושים זאת כשיש עליהם נוסעים. אנחנו בעד שישימו מצלמה בכל צומת באשדוד עד למיגור התופעה המסוכנת. זה זול ויעיל משוטר וגם יש הוכחה ניצחת לבית המשפט

תגובות

תגיות: , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑