24 אוגוסט 2019

חדשות פועל-נמחץ-מלגזה11.17-620

07 נוב' 2017 | ריכוז כתבים

0

בן 35 נמחץ למוות במלגזה

טרגדיה במפעל באשדוד: יניר מלול, תושב אשדוד בן 35 שהתחתן רק לפני חצי שנה, נמחץ אתמול למוות על ידי מלגזה. התאונה קרתה אתמול סמוך לשעה 15:00 ברחוב המדע , במפעל לוגיסטיקה באזור התעשייה הצפוני באשדוד. מחקירה ראשונית עולה שהוא  נפגע בראשו מעמוד במהלך נסיעה לאחור.

פאראמדיקית מד"א נועה גידלין: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 34 מחוסר הכרה עם חבלות בפלג גופו העליון. אנשים שהיו במקום סיפרו לנו שהוא נפצע במהלך עבודתו. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות אך הוא היה ללא סימני חיים ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו.

 שניר אלמליח מתנדב זק"א אשדוד: "הגעתי מהראשונים לזירה בתוך כמה דקות והתחלתי בפעולות החייאה בסיוע לצוות מד"א. לצערי לאחר ניסיונות ומאמצים רבים נקבע מותו במקום. מתנדבי זק״א נוספים מצוות אשדוד חברו אליי על מנת לטפל בגופה ולאסוף את הממצאים בזירה הקשה".

מחקירה ראשונית של המשטרה, עולה כי הנהג במסגרת עיסוקו במפעל עסק בסידור סחורה באמצעות המלגזה. במהלך נסיעה לאחור פגע ראשו של הנהג בעמוד המוצב במקום וכתוצאה מכך הנהג נפצע באורח אנוש ובהמשך נקבע מותו. חוקרי המשטרה ממשיכים בפעולות החקירה יחד עם גורמי משרד העבודה והרווחה כנהוג בחקירת תאונות עבודה

תגובות

תגיות:התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑