28 ינואר 2020

חדשות משטרה. ניידת620

20 פבר' 2018 | ריכוז כתבים

0

בני 18 נאשמים בשוד נהג מונית ושליח פיצה באמצעות גז מדמיע

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתבי אישום נגד ח' ונ'  תושבי אשדוד כבני 18, בגין שוד נהג מונית בתל אביב  ושוד שליח פיצה באשדוד. כתבי האישום מייחסים לשניים שתי עבירות של שוד בנסיבות מחמירות. כתבי האישום שהוגשו באמצעות עו"ד אביב דמרי, מייחסים לנאשמים שני אירועי שוד שבוצעו בהפרש של עשרה ימים האחד מהשני, לפני כחודש.

 עפ"י האישום הראשון,  בתאריך 21/1/18 בסמוך לחצות הוזמנה מונית לרחוב רענן בתל אביב. הנאשמים, אשר החליטו מבעוד מועד על ביצוע השוד, הצטיידו בכיסויי פנים, כפפות ותרסיס גז פלפל. לאחר שנהג המונית הגיע ליעד והמתין להגעת הנוסעים, ניגשו הנאשמים למונית כאשר אחד מהם ריסס את פניו של הנהג בגז פלפל, ובעוד הנהג צורח ותופס את עיניו הצורבות, נטלו השניים שני פלאפונים ניידים של הנהג מתוך המונית וברחו מהמקום.

עפ"י האישום השני, כעשרה ימים לאחר מכן, בתאריך 31/1/18, קשרו הנאשמים קשר לשדוד שליח פיצה באשדוד. לשם כך הזמינו השניים פיצה לרחוב הכלנית באשדוד, הצטיידו בגז מדמיע, כפפות וחם צוואר לשם הסתרת זהותם, והמתינו לבואו של השליח. השליח הגיע לכתובת ומשהובהר לו על ידי דיירי המקום כי לא הוזמנה פיצה, ירד בחזרה אל עבר הקטנוע שעימו הגיע.  בשלב זה ריססו הנאשמים גז מדמיע בעיני השליח, שחש צריבה קשה בעיניו, הסתובב והחל לצרוח. הנאשמים התנפלו על השליח מאחור, תפסו את ידיו והחלו לשאול היכן הכסף, תוך שהם מכניסים ידיים לכיסיו ומחפשים אחר כסף. השליח אשר חשש לחייו, הוציא את כל הכסף שהיה לו בכיס וזרק אותו לעבר הנאשמים, אשר נטלו סך של כ-600 ₪ מהשליח וברחו מהמקום.

במקביל להגשת כתבי האישום בקשה הפרקליטות לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

תגובות

תגיות:התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑