21 יולי 2019

חדשות ליכוד-אשדוד8-13

27 אוג' 2013 | ריכוז כתבים

0

גם הליכוד מתמודד למועצת העיר אשדוד. בספטמבר כנס התמיכה עם השר ארדן

ביום שני בשבוע שעבר נפגש ראש סיעת "הליכוד באשדוד", שלמה פורטל, ושלום אלפסי – יו"ר סניף הליכוד באשדוד ומספר שתיים ברשימת "הליכוד באשדוד", עם השר גלעד ארדן. הפגישה נערכה בלשכת השר, במהלכה הביע ארדן תמיכה גורפת בהתמודדות "הליכוד באשדוד" בראשותו של פורטל למועצת העיר. ארדן ביקש להגיע לכנס תמיכה שיערך ב-11.9.13, בו יביע תמיכה ב"הליכוד באשדוד".

כידוע, במשך שנים מחזיק פורטל ביחסים הדוקים עם השר גלעד ארדן. קשרים אלו הובילו לעשייה מרובה עבור העיר אשדוד. תכניות ויוזמות של פורטל מומשו בזכות דחיפה של השר גלעד ארדן, שרצה גם הוא בטובת העיר אשדוד. בין שיתופי הפעולה של השניים נמנים הישגים באיכות הסביבה בעיר אשדוד, בתוכם נבחרה אשדוד לעיר בה יתקיים הכנס הבינלאומי לאיכות הסביבה- שמתקיים זו השנה השלישית, ומביא מדי שנה לעיר אשדוד שגרירים ונציגים מכובדים מרחבי העולם. בנוסף, תקציבים רבים המיועדים לאיכות הסביבה באשדוד הגיעו לעיר בזכות קשריו של ארדן עם פורטל.

בפגישתם עם השר ארדן בשבוע שעבר, הביע השר עניין במהלך מערכת הבחירות בה הצליח לגבור אלפסי בהתמודדותו הראשונה על תפקיד יו"ר סניף הליכוד באשדוד על מועמד שהחזיק בתפקיד במשך 15 שנה. השר בירך את אלפסי על זכייתו ליו"ר הסניף באשדוד, והביע צורך לקיים פגישות נוספות עם השניים  על מנת לדון בשיקום הליכוד בארץ, שהדרדר עקב ניהול כושל. ארדן סמוך ובטוח ש"הליכוד באשדוד" בראשותו של פורטל יוכל להביא את השינוי לליכוד הארצי ולהחזיר אותו לליכוד החזק שהיה בעבר, למפלגה מלוכדת. בנוסף הבטיח ארדן כי ימשיך לעזור ל"הליכוד באשדוד" בשיתוף פעולה עם ראש העיר המכהן, דר' יחיאל לסרי.

פורטל: "ארדן שמח על ההתלכדות שלנו עם ראש העיר דר' יחיאל לסרי למרות שאנו רצים בשתי רשימות, והבטיח שיקרא לכל תושבי אשדוד להתלכד סביב "הליכוד באשדוד". התמיכה של ארדן מתקבלת בהערכה רבה. אני לא מופתע מתמיכתו, הרי שבמשך שנים אנחנו עובדים בשיתוף פעולה תוך שמירה על קשר הדוק ונאמן. אני מודה מקרב לב על תמיכתו ואני מקווה שיחד, בשיתוף פעולה עם ראש העיר ושרי הליכוד נוכל להחזיר את כולם לבית האמיתי- הליכוד".
אלפסי: "אני מעריך את התמיכה של השר ארדן. אני ושלמה היינו איתו לאורך כל הדרך, וכעת כשאנחנו מתמודדים הוא מלווה אותנו. הוא יודע שאנחנו התקווה לליכוד באשדוד, התקווה שכולם יחזרו הביתה".

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑