25 יוני 2019

חדשות פאב-הוצת2-תא11-620

11 נוב' 2018 | ריכוז כתבים

0

הוצת פאב ברחוב העמל באשדוד

משטרת ישראל עצרה את תושב אשדוד (31) בחשד כי ניסה להצית עסק בבוקר יום שישי באזור התעשייה באשדוד. ערנות עוברי אורח שהזעיקו את כוחות המשטרה והשיטור העירוני, הביאה לאיתורו של החשוד לאחר פעילות משולבת חקירתית ומודיעינית. מעצרו הוארך בבית המשפט לטובת המשך פעולות החקירה.

שוטרי הסיור ויחידת השיטור העירוני בעיר אשדוד הוזעקו ביום שישי האחרון אל אזור התעשייה הקלה בעיר בעקבות דיווח שהתקבל אודות אדם חשוד שמנסה להצית עסק (פאב) ברחוב העמל ונמלט מהמקום כאשר עם עזיבתו החל בית העסק לבעור ולעלות באש. עדי הראייה מבתי העסק הסמוכים שזיהו את השריפה המתפשטת, החלו ניגשים לכבות אותה באמצעות מטפים שהיו ברשותם.

כוחות המשטרה שהגיעו למקום החלו בסריקות ראשוניות לאיתורו של החשוד ולאחר כיבוי השריפה החלו חוקרי הזיהוי הפלילי לדגום ממצאים שונים בזירה- מצת, בקבוק עם שרידים של חומר דליק (בנזין) ועוד, אשר עפ"י החשד שימשו את החשוד בביצוע העבירה.
הודות לפעילות חקירתית-מודיעינית מידית שהחלה עם קרות האירוע, איתר צוות שיטור עירוני את החשוד בביתו והוא נעצר לחקירה שם הכחיש את המיוחס לו ולאחריה נכלא. אמש הוארך מעצרו בבית המשפט לבקשת חוקרי המשטרה עד מחר יום ב',  לטובת המשך פעולות החקירה הנדרשות לרבות בירור הרקע למעשה.

תגובות

תגיות:התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑