15 דצמבר 2019

חדשות תחנת-משטרה620

21 מאי 2015 | ריכוז כתבים

0

המשטרה: חשפנו 4 מקרי סחיטה על רקע יחסי מין עם קטין

משטרת מרחב לכיש פיענחה לדבריה 4 מקרים במהלכם סחטו החשודים באיומים גברים, אשר קיימו ,לכאורה , יחסי מין עם בן 15. השיטה: תשלם כסף או שנפיץ את הסיפור"
בתחילת החודש התקבל דיווח במשטרת אשדוד על כך שתושב העיר,בשנות ה30 לחייו וקטין בן 15.5, מבצעים סחיטות של גברים על רקע חשד כי אותם גברים קיימו מגע מיני עם הקטין.
במהלך המפגשים נדרשו הנסחטים לשלם כ-20.000 $ ואם לא ישלמו-הסיפור של המגע המיני עם הקטין יופץ.
במשטרת אשדוד הוקם צוות חקירה בראשות רס"ב אשר בנאילוז אשר החל בביצוע פעולות חקירה מידיות ובאיסוף ראיות. נגבו עדויות מכל הנסחטים והוברר כי מדובר ב4 אירועים בהם נסחטו 2 תושבי אשדוד, תושבי ירושלים ולוד.
לפני כ-10 ימים נעצר החשוד,כאמור תושב אשדוד,והובא לחקירה.במקביל עוכב לחקירה הקטין.ביום למחרת שוחרר הקטין על ידי בית המשפט בתנאים.במהלך החקירה הוברר כי הקטין סיפר לחשוד על אותם גברים שאיתם קיים מגע מיני והם החליטו לסחוט אותם. בחקירה עלה גם כי לחשוד העיקרי היה שותף וחלק מהסחיטות הם ביצעו יחד.מדובר בתושב אשדוד בשנות ה30 לחייו.הוא גם נעצר והובא לחקירה.
החשודים קשרו את עצמם לביצוע העבירות המיוחסות להם.
כמו כן נחקרו 4 הנסחטים בחשד למגע מיני עם הקטין וחלק מהם הודה בקיום מגע מיני בהסכמה.הם טענו כי לא ידעו את גילו של הקטין וחשבו כי הוא בן 16.הם שוחררו בהתייעצות עם הפרקליטות.
מעצרם של 2 החשודים בסחיטה באיומים הוארך היום כאשר לבית משפט השלום באשקלון הוגשה הצהרת תובע עם כוונת הפרקליטות להגיש כנגדם כתב אישום.מחר צפויה פרקליטות מחוז דרום להגיש כנגד החשודים כתב אישום בגין סחיטה באיומים וקשירת קשר לפשע ולבקש לעצור אותם עד תום ההליכים.
מפקד מרחב לכיש נצ"מ אלי כזרי שיבח את שוטריו על חקירה מהירה,מקצועית ונחושה וציין כי המשטרה תטפל בחומרה באירועים החמורים מסוג זה.

תגובות

תגיות: , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑