27 פברואר 2020

חדשות כיבוי-אש620

03 יולי 2013 | טל שמש

0

העירייה: מספר הכבאים בתחנת אשדוד יוכפל

במסגרת הארגון מחדש של שירותי הכבאות בארץ, תחנת הכיבוי באשדוד הפכה לתחנה אזורית ומשמעות ההחלטה היא הכפלת מספר הכבאים בתחנה. כך נמסר מלשכת ראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסרי במסגרת סבב תחנות שערך  טפסר בכיר משה סויסה, באשדוד, לאחר שמונה לפקד על המחוז הדרומי בשירותי הכבאות.

לדברי יועץ התקשורת של ראש העיר, לסרי נפגש עם סויסה והעלה בפניו את הצורך לשדרג את מעמד תחנת הכבאות באשדוד לתחנה איזורית על חשבונה של אשקלון ועל ידי כך לתגבר את מספר הכבאים ואמצעי הכיבוי בעיר.

 לדברי לשכת ראש העיר, טפסר סויסה התרשם מהיכולות העירוניות  ומהנכונות לסייע לפיתוח שירותי הכבאות והחל  מהאחד ביולי, הוכרה תחנת אשדוד כתחנה אזורית.

בעקבות ההחלטה מספר הכבאים יגדל ל-42 וייפתח בתחנה מטה ניהולי של כ-10 אנשים אשר יבצע את כל הביקורות ומתן האישורים באשדוד במקום באשקלון. במקביל העירייה תקצה לשירתי הכבאות קרקע ביציאה הדרומית והכבאים יקדמו בניית תחנת משנה לכבאות שתאויש על ידי 12 כבאים ותאפשר מתן שירותי כיבוי זמין ומהיר לאזורים הדרומיים באשדוד. עוד נמסר כי יוקם מוקד טכנולוגי מתקדם לשיפור השירות וזמני התגובה של שירותי הכבאות.

 טפסר סויסה: "אני מודה לראש העיר ד"ר לסרי על דלתו הפתוחה ועל קידום תחנת המשנה ונחישותו לבצע את השינוי שבוודאי יטיב  עם תושבי  אשדוד, אני שמח שנציב הכבאות והשר לביטחון פנים אימצו את המלצותינו ואישרו את התכנית".

 ד"ר לסרי: "אשדוד הוכיחה שוב שכאשר היא מאמינה בצדקת דרישותיה ונאבקת עליהן, כל הגורמים נרתמים לסייע ומכירים בחשיבות העיר ברמה הארצית.  אין לי ספק שהגדרת התחנה כאזורית, עם הגידול המשמעותי במספר הכבאים,  פתיחת מטה לשיפור השירות ופתיחת תחנת משנה, תאפשר לתושבי אשדוד לקבל שירותי כבאות מיטביים. אני מודה לכל הגורמים שסייעו לנו לקדם את מימוש השינוי".

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑