15 אוקטובר 2019

חדשות נמל-ציוד-כבד

04 דצמ' 2017 | ריכוז כתבים

0

הצעת בית המשפט: 614 אלף פיצויים לעובד נמל שנפל בירידה מהמלגזה

צילום ארכיון. בית משפט השלום בירושלים מציע לשלם פיצוי בסך 614 אלף ₪ לעובד נמל אשדוד שהחליק תוך ירידה ממלגזה. כך עולה מתביעה שהגיש העובד, נגד חברת הביטוח הראל, באמצעות עורכי הדין גיל וניצן הראל.

מהתביעה עולה כי המקרה התרחש לפני כשלוש וחצי שנים כאשר העובד מתח תוך כדי ההחלקה את המפשעה וגרם לקרע בסחוס ירך שמאל. מאז התאונה התובע מתלונן על  קושי בהליכה, פגיעה בתפקודו המיני ואי יכולת לבצע כל פעילות ספורטיבית.

התאונה הוכרה על ידי המוסד לביטוח לאומי כתאונת עבודה אך עובדה זו לא מנעה מהעובד לתבוע גם את חברת הביטוח  שבטחה המלגזה  בגין תאונת דרכים. העובד תבע באמצעות עורכי הדין גיל וניצן הראל, לקבל פיצוי עבור  כאב וסבל, הוצאות רפואיות, אובדן שכר, עזרה בבית, השגחה וסיעוד ובגין עלויות עזרים רפואיים.

חברת הראל ביקשה בכתב ההגנה לדחות התביעה על הסף, בטענה כי מדובר בתאונת עבודה ועל העובד לקבל הפיצוי באמצעות פנייה לביטוח הלאומי.

אך כאמור השופט מוחמד חאג' יחיא מבית משפט השלום בירושלים הציע בדיון האחרון שהתקיים לאחרונה ולאחר עיון מעמיק בתיק התביעה, כי הצדדים יסכימו על כך שחברת הביטוח תיתן לעובד פיצוי בסך 614 אלף שקלים, ממנו ינוכו  הכספים שקיבל מהביטוח הלאומי. לשני הצדדים ניתנה אורכה של שלושה שבועות להשיב להצעת בית המשפט.

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑