8 דצמבר 2019

חדשות יגאל_צבניאשוילי620

21 אוג' 2013 | ריכוז כתבים

0

הרב הראשי של הגיאורגים הצהיר על תמיכתו ברשימת עוצמה לאשדוד

במוצאי שבת ערכה רשימת עוצמה לאשדוד כנס ראשון באולמי אגם אירועים בחוף הקשתות שהפך בשבועות האחרונים ל'קיסריה' של הרשימות המתמודדות לראשות או למועצת העיר. לדברי ראשי הרשימה בכנס השתתפו כ-900 תומכים ביניהם צעירים וותיקים.

"אני חי בעיר הזו בדיוק כמוכם, במרוץ החיים העמוס של כולנו אבל קיבלתי החלטה. החלטתי לעשות צעד כדי לפעול למען שינוי המצב בעיר". כך ציין איש העסקים יגאל צבניאשוילי שמוביל את הרשימה.  צבניאשוילי : "אשדוד, העיר שכולנו אוהבים, נמצאת בשנים האחרונות בצומת הכרעה. עסקני הפוליטיקה המקומית פנו זה מכבר בפניה הלא נכונה לצערנו הרב, והביאו את העיר למקום של חוסר וודאות.חוסר וודאות לעתיד הצעירים, חוסר וודאות בנושאים בסיסיים כמו מגורים ופרנסה, איפה ההשקעה בתעשייה? ההשקעה במנועי צמיחה כלכליים?"

לדבריו, "כולנו יודעים שאשדוד עדיין לא השיגה את הפוטנציאל הגדול שלה להתפתחות וצמיחה כלכלית – יש עוד שיאים רבים לפנינו. הגיע הזמן לקחת את העיר חזרה לידיים של התושבים, לפעול ולנקות את התדמית של העיר. יש לנו כל כך הרבה לעשות למען עצמנו: לדאוג לפתרונות דיור ובינוי בטווח הקצר והארוך, להשקיע בתעשייה ולפתח את אזורי התעשייה כמנוע הכלכלי של העיר.  לתת מענה ראוי לתושבים ולהשקיע בתשתיות עירוניות, להתמודד עם סוגיות בביטחון האישי של התושבים, לתת עדיפות לחינוך. תרבות הפנאי בעיר חייבת דחיפה קדימה, אשדוד היא עיר של משפחות וחייבים לתת מענה הולם בנושא זה, נקדם שקיפות עירונית ותודעת שרות. הגיע הזמן – להפסיק ל"שבת על הגדר" ו"לעשות מעשה", להפשיל שרוולים ופשוט להתחיל לעשות".

במקום נכחו חברים נוספים מהרשימה, יוסי בוטר ועו"ד אתי הפלד, מוריס ספיאשוילי ודיויד יהודה ששוחחו עם הפעילים ואף נשאו דברים.

עו"ד אתי הפלד :  "כאישה, וגם כעו"ד אני מאוד גאה לעמוד פה מולכם. הצטרפתי לקבוצה המדהימה של אנשים שבאו ממספר מקומות ומייצגים ציבורים שונים. מה שמשותף לכולנו זה הרצון לשנות, הרצון להביא למהפך עירוני. אני נתקלת בהרבה מקרים של אטימות והתנהלות קשה של העיריה נגד התושבים כעו"ד.  לתת שירות זו לא סיסמא – זו מחויבות של הפקידים בעירייה. הכוח הגדול שנמצא כאן באולם הוא העוצמה שתתנו לנו לייצג אתכם במועצה".

יוסי בוטר התייחס ללב הרשימה ואמר כי: " "דור שלא מכבד את העבר שלו אין לו עתיד והעבר המפואר שלנו הוא בדמות ההורים שלנו , אותם אנשים מדהימים שעלו לארץ לפני ארבעים חמישים שנה, שסללו לנו את הדרך להיקלט בצורה טובה, עברו תלאות וקשיים בכדי שלדור שלנו  יהיה נוח ולדור הצעיר יהיה ממש טוב. אנחנו נחזיר את הרגישות, את האכפתיות לדור הצעיר ולגיל השלישי".

מוריס ספיאשוילי הדגיש בדבריו את חשיבות בעלי העסקים הקטנים המתמודדים יום יום עם מגוון קשיים וציין כי ייחודיות הרשימה היא בכך שהתאגדו אנשי שטח ישרים ואמינים שכל כוונתם לתרום לציבור , "והם הכוח החדש שיוביל וישים את הפוליטיקה הישנה מאחור"

דיויד יהודה הצטרף לחיזוק הדברים של קודמיו תוך כדי שהוא מציין את החשיבות למתן חיזוק משמעותי למוביל הרשימה יגאל צבניאשוילי שבאומץ לב ציבורי הקים את הסיעה. חתם את הערב גאגולשוילי יעקב הרב הראשי של קהילת יהדות גרוזיה באשדוד, שבנאום חוצב להבות תוך כדי דרבון וחיזוק הנוכחים הצהיר בצורה חד משמעית: "אעשה הכול כולל הכול שרשימה זו בהובלת יגאל צבניאשוילי תצליח" אגיע בית בית כנס כנס כדי לקרוא לכולם להצביע עוצמה לאשדוד במועצה. באולם נכח גם הרב שבתאי מיכאלשוילי.

תגובות

תגיות: , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑