8 דצמבר 2019

חדשות וואלה-סקול

20 אוג' 2014 | ריכוז כתבים

0

וואלה סקול למען תושבי הדרום: כניסה חינם לחומרים לימודיים בהצגת ת.ז

אתר וואלה! סקול, המציע לימודים און-ליין לתלמידי כיתות א-יב', יציע במהלך החודש הקרוב שימוש חופשי בתכני האתר לתלמידי הדרום
מבצע 'צוק איתן' מאלץ את תלמידי הדרום לרוץ למקלטים בחופשת הקיץ ולא מאפשר להם ללמוד ולהגיע מוכנים מחופשת הקיץ לשנת הלימודים הקרובה.
באתר וואלה! סקול החליטו לעזור לתושבים ולהעניק להם בחינם הכנה ללימודים החל מכיתה א' ועד לכיתה י"ב, כולל הכנה לבגרויות במתמטיקה ואנגלית.
"במהלך הלחימה במבצע צוק איתן גויסתי למילואים ושמרתי על יישובי עוטף עזה, מבחינתי הם הגיבורים של המלחמה הזאת", אומר מנכ"ל וואלה! סקול, שמעון כהן, "כשנחשפתי לתושבים המדהימים החלטתי לעזור ולפתוח עבורם את כל תכני האתר, על מנת שיתחזקו בלימודים ויגיעו מוכנים לשנת הלימודים הקרובה".
עוד מספר כהן, "במהלך המילואים משפחה מיישובי עוטף עזה אירחה אותי ונתנה לי בית חם להתקלח ולאכול בו, עכשיו אחרי המלחמה אעשה כל מה שצריך על מנת לעזור למשפחות הדרום".
וואלה! סקול הינו אתר לימודים און ליין חדשני המותאם לתוכנית הלימודים של משרד החינוך ומאפשר לדור הצעיר ללמוד ולתרגל את הלימודים בכל מקום ובכל זמן.
לימודים בעזרת הרשת הם אחד הדברים הפופולאריים ביותר בחו"ל, ובפרט בארה"ב. אוניברסיטאות רבות בארץ ובעולם מציעות קורסים ואפילו תארים און ליין.
איך מקבלים גישה חופשית לתכני אתר וואלה! סקול?
צלמו את ספח תעודת הזהות שלכם, המעיד שאתם גרים עד 40 ק"מ מרצועת עזה.
ציינו עבור אילו כיתות אתם צריכים גישה חופשית.
שלחו את התמונה של הספח והפרטים האישיים לכתובת המייל – support@school.walla.co.il
וואלה תשלח לכם בחזרה מייל עם לינק מיוחד שיאפשר גישה לכל תכני האתר בחינם

תגובות

תגיות: ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑