18 פברואר 2020

חדשות תחנת-משטרה-חדשה620

04 אפר' 2016 | ריכוז כתבים

0

זוועה באשדוד: התעלל בבתו החורגת בסיוע האם הביולוגית

פרקליטות מחוז דרום הגישה לפני זמן קצר לביהמ"ש המחוזי בב"ש כתב אישום נגד 3 נאשמים, תושבי אשדוד, בגין ביצוע עבירות מין במשפחה כלפי 3 מתלוננות.
על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עורכת הדין אלכס דרנבוים, בין השנים 2012-1995, במספר רב מאוד של הזדמנויות, מדי יום ביומו, ביצע אחד הנאשמים עבירות של אינוס, מעשי סדום ועוד בבתו החורגת, מאז היותה כבת 11, זאת בידיעתה ובאישורה של אם הילדה . חלק מהמעשים בוצעו על ידי האב והאם גם יחד. באירוע הראשון, פגעו האב והאם בבת, כדי ללמד אותה, לטענתם, מה זה גבר ולתת לה שיעור בחיים. לאחר מכן, הרתה הנערה לנאשם ונולד להם ילד, אשר התגורר יחד עימם בבית והנאשמים גידלו אותו כבנם.
המעשים, אותם ביצע הנאשם במתלוננת, נמשכו לאורך תקופה ארוכה והופסקו, כשהמתלוננת, בעיצומו של ויכוח עמו ומתוך מצוקה ורצון שהוא יפסיק לבצע בה עבירות מין, נטלה סכין מהמטבח, ירדה על ברכיה ואמרה לו שיקח את הסכין ויהרוג אותה. גם לאחר שהנאשם הפסיק לבצע עבירות מין, במספר רב של הזדמנויות, המשיך הנאשם להכות אותה ולאיים עליה, עד שאזרה אומץ ויצאה מהבית רק לאחרונה.
עוד עולה מכתב האישום, כי בהזדמנויות רבות, במהלך השנים 2002-2006, עת היה הנאשם בקשר רומנטי עם שכנתו , ביצעו הנאשם והשכנה עבירות של מעשים מגונים באחת מבנותיה הקטינות, כשהיתה בת כ- 7 שנים, ולאחר מכן, כששמר הנאשם על שתי בנותיה של השכנה , בביתן או בבית סבתן, ביצע הנאשם באותה ילדה, במשך מספר שנים, מעשי סדום. במספר הזדמנויות, אף ביצעה השכנה עצמה מעשים מגונים בבת אחרת, וכן תקפה את הבנות פעמים רבות. שתי הבנות הוצאו מחזקתה של האם לפני מספר שנים.
התיק נחקר ע"י תחנת אשדוד.
הנאשמים מואשמים בביצוע עבירות מין במשפחה, הכוללות אינוס, מעשי סדום ומעשים מגונים, וכן בעבירות של התעללות ותקיפת קטין.
הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים כנגדם.

תגובות

תגיות: , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑