8 דצמבר 2019

חדשות משטרה. ניידת620

11 ספט' 2013 | ריכוז כתבים

0

חשד: בן 44 גרם למותו של שותפו לעסק זגגות הרכב

ליאור ישראל, בן 44, נעצר בחשד לניסיון לרצוח את שותפו לעסק, דוד סמדג'ה בן 55 ונשלח להסתכלות. ביום שלישי לפני כשבוע סמוך לשעה 20:00 דווח למוקד 100 של המשטרה על קטטה בין שני אנשים ברח' אבות ישורון 7 באשדוד .

שוטרי משטרת אשדוד שהגיעו למקום מצאו את הקרבן דוד סמדג'ה כשהוא מדמם מראשו, שכוב על הרצפה ומטופל ע"י צוות מד"א. הפצוע, דודו סמדג'ה פונה במצב קשה לבית החולים אתמול 10.9.2013 דווח מבית החולים בלינסון כי דוד סמדג'ה שסבל מחבלות קשות בראשו ובצקת מוחית,  נפטר מפצעיו.

מחקירת המשטרה בזירה עלה כי התוקף נמלט מהמקום עם אופניים. בסריקות נרחבות שנעשו, אותר החשוד בתקיפה, ליאור ישראל יליד כשידיו מגואלות בדם.  מפקד התחנה סנ"צ נועם שקל מינה  צוות חקירה מיוחד בראשותו של סמ"ר יוחאי כהן לחקירת האירוע.

מחקירת המשטרה עלה כי בין השניים שותפים ב"שרות לכל" – עסק לזגגות רכב ברחוב הנחושת באזור התעשיה באשדוד.

על פי החשד, ביום שלישי שעבר  סמוך לשעה 20:00 התקשר המנוח,  דוד סמדג'ה לליאור ישראל וביקש ממנו להביא את הרכב לחניית ביתו.  ליאור הגיע למקום ולדבריו קידם אותו המנוח באמצעות אלה והחל לחבוט בו.  החשוד כך לדבריו הכה בחזרה באמצעות אגרופים ובעיטות . כהגנה עצמית וכמו כן ציין בפני החוקר שמזה  תקופה ארוכה סובל הוא מהשפלות מצד המנוח.  משהבחין במנוח מוטל על הרצפה פצוע, נמלט מהמקום.

החשוד נעצר בחשד  לניסיון רצח , מעצרו הוארך ובמסגרת המעצר נשלח להסתכלות . החקירה נמשכת, בסיומה יועבר תיק החקירה לפרקליטות .

תגובות

תגיות: , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑