22 ינואר 2020

חדשות סמים-קשים-כסף620

27 נוב' 2017 | ריכוז כתבים

0

חשד: בן 53 נעצר ברובע ב' עם כמות מסחרית של הרואין וקוקאין

במהלך פעילות שוטרי הסיור הרגלי, שוטרי מקוף, אמש בעיר אשדוד, נעצר תושב העיר בן 53, כשברשותו עשרות גרמים של חומר חשוד כסם מסוג קוקאין והרואין. לטענת המשטרה, החשוד התנגד למעצרו, ניסה לבלוע את החומר החשוד וברשותו אף נמצא סכום כסף רב וסכין. הוא הועבר לחקירה במשטרה והיום הוארך מעצרו בבית המשפט במספר ימים.

המשטרה מסבירה כי שוטרי יחידות הסיור הרגלי מוצבים ברחובות שסומנו ונבחרו, בהתאמה למחוללי הפשיעה ברחבי הערים, פועלים רבות להשבת ביטחון התושבים במקומות אלו תוך עבודה רגלית המאפשרת הגברת חיכוך עם עבריינים ומתן קשב רב למצוקות התושבים העולות בשטחי הסיור עליו אמונים שוטרי המקוף.

במהלך פעילות שוטרי היחידה אמש בעיר אשדוד, הבחינו השוטרים במהלך פעילותם ברחוב רמב"ם ברובע ב', בחשוד המוכר להם מעבודתם. השוטרים ניגשו אליו כי ידיו היו מאוגרפות, מה שהעלה החשד כי הוא אוחז דבר מה האסור על פי חוק. לדברי השוטרים החשוד התנגד תוך שהוא מנסה להביא את ידיו לעבר פיו על מנת לבלוע ככל הנראה את תוכן הסמים שהוחבאו בידיו המאוגרפות. השוטרים הצליחו למנוע מהחשוד לעשות כן ואף הצליחו לפתוח את אגרופיו תוך שהבחינו כי זה אוחז בחומר החשוד כסם מסוכן. החשוד נעצר לא לפני שניסה לטענת השוטרים, להוציא מכיסו דבר מה נוסף שהתברר בדיעבד כסכין. לאחר שהושלם מעצרו הועבר החשוד אל תחנת המשטרה שם המשיך החשוד לדברי השוטרים, לאיים על מי מהשוטרים שהיו מעורבים במעצרו תוך שטען כי ידאג לפגוע באופן ממשי באחד מהם.
בסיום חקירתו של החשוד אמש הוא נכלא והיום הוא הובא בפני בית המשפט באשקלון שנעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו בחמישה ימים עד לתאריך 30.11.17.
התמונה באדיבות דוברות המשטרה.

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑