27 פברואר 2020

חדשות משטרה. ניידת620

07 מרץ 2016 | ריכוז כתבים

0

חשד: בן 60 אנס בת 30 שהכיר באשדוד

תושב הצפון נעצר לפני כשבועיים על ידי משטרת ישראל בחשד לאונס. החשוד, בשנות ה-60 לחייו, הכיר באשדוד צעירה ויצא עמה יחדיו לקניות ובילוי שהסתיים על פי החשד בעבירת אונס. בחקירתו הכחיש החשוד את המיוחס לו וטען כי הכל נעשה בהסכמה, אך לטענת המשטרה, הוא התקשה להשיב במהלך החקירה, על פרט אחד.

מעצרו הוארך בבית המשפט ולדברי המשטרה לאחר שנאספו ראיות ועדויות הקושרות אותו לחשדות, היום צפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום באמצעות פרקליטות דרום.

במהלך חודש פברואר התקבלה תלונה במשטרת קריית מלאכי בה סיפרה צעירה כבת 30 כי נאנסה על ידי אדם אותו הכירה באשדוד. לדבריה, לאחר שהכירה את החשוד יצאו יחדיו לבילוי במסעדה ולקניות במהלכן רכש לה החשוד חצאית. בהמשך נסעו השניים לצימר באזור לכיש שם לטענתה סירבה לדרישת החשוד לקיים יחסי מין אך החשוד בתגובה החל לתקוף אותה, אחז בה בכוח וביצע בה מעשה סדום בניגוד לרצונה.

מיד עם קבלת התלונה החלו חוקרי המשטרה בפעולות נמרצות לאיתור החשוד. לטענת המשטרה  החשוד  שב לצפון והחל לחמוק מידי המשטרה עד שהבין ככל הנראה כי ניידת המשטרה בדרכה לביתו, אז התייצב ווהועבר לחקירה במחלק התשאול במשטרה. לדברי המשטרה בחקירתו טען החשוד כי הכל נעשה בהסכמתה ומתוך רצונה החופשי. כאשר עומת החשוד עם הטענה כי לצעירה היו חבלות על גופה הוא  לא ידע להשיב כיצד נגרמו. המשטרה: לאחר איסוף ראיות ועדויות שתומכות בגרסת המתלוננת, והארכת ימי מעצרו של החשוד בימי החקירה, צפויה היום פרקליטות דרום להגיש כתב אישום כנגדו בבית המשפט המחוזי בבאר שבע".

תגובות

תגיות: ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑