29 ינואר 2020

חדשות סנצ-שקל620

09 ינו' 2013 | ריכוז כתבים

0

חשד: תושב רהט 'חטף' את אחיו הצעיר כדי שלא יפגע במעבידו האשדודי

כוחות משטרה רבים ממשטרת אשדוד נערכו אתמול בצהריים  לסריקות נרחבות אחר רכב שעל פי דיווח אזרח, נראה בצומת  אשדוד כאשר אדם מוכנס אליו בכוח. השוטרים הצליחו לאתר את הרכב, יושבי הרכב עוכבו לחקירה במשטרת אשדוד.

במקביל טופל אירוע אחר בתחנה: אלמוני התקשר וסיפר כי יש בכוונתו לפגוע במעסיק שלו. במשטרה נעשו ניסיונות לאתר את האיש תוך כדי כך גם להניא אותו מכוונותיו. בשלב מסוים אבד הקשר עם המתקשר.

בחדר החקירות הבינו החוקרים כי קיים קשר בין שני האירועים. מחקירת המשטרה עולה כי בין המעסיק לעובד התגלע ויכוח על רקע דרישתו של העובד שהמעסיק יסיע אותו לקנות "מנה חמה" , המעסיק הסיע אותו למכולת אלא שהעובד דרש אוכל חם.

משהגיע למסעדה באשדוד ונאמר להם כי יש צורך להמתין חצי שעה לאוכל. המעסיק סרב להמתין ואילו העובד שחשק בארוחה חמה, החל לאיים על מעסיקו כי יתקשר למשטרה ויטען כי הוא תקף אותו. תוך כדי איום גם על בני משפחתו וגילוי תוקפנות כלפי המעסיק ורכבו. המעסיק "בחר" להתקשר לאחיו הבוגר של הצעיר ולבקש ממנו להטיל את מרותו על האח הפורע.

זה הגיע מרהט והכניס בכוח את האח הצעיר לרכב ועשה דרכו חזרה לביתם שברהט. אלא שאזרח שהבחין באירוע דיווח על חשד לחטיפה, והמשטרה הצליחה לאתר ולעצור את הרכב. לטענת המשטרה, ה'חטוף' תושב רהט בן 20, הודה כי התקשר למשטרה ומסר ליומנאי שהוא מתכוון לפגוע במעסיק שלו והודה לדברי המשטרה בעבירות המיוחסות לו: סחיטה באיומים, תקיפה ואיומים. הצעיר הובא היום בפני שופט והמשטרה ביקשה לשחררו בתנאים מגבילים.

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑