24 יולי 2019

חדשות מועצה-כללי-620

15 אוג' 2013 | ריכוז כתבים

0

יגאל צבניאשווילי מתמודד למועצת העיר מטעם "עוצמה לאשדוד"

חדר המועצה. צילום ארכיון. איש העסקים יגאל צבניאשווילי הכריז השבוע על הצטרפותו לזירה הפוליטית והתמודדותו  למועצת העיר מטעם סיעת "עוצמה לאשדוד". צבניאשווילי הכריז על מועמדותו בכנס שהתקיים השבוע במטה הבחירות של הרשימה  בו נכחו לדברי נציגי הרשימה, עשרות פעילים מכל הקשת הפוליטית, בעלי עסקים באזור התעשייה וצעירים רבים.

יגאל צבניאשווילי: "הבחירה לפתוח את המסע הארוך והמפרך למועצה דווקא במפגש  בעיקר עם  אנשי עסקים , בעלי עסקים קטנים וצעירים אינה מקרית. בעלי העסקים  הם מנוע הצמיחה שלנו , הם הגלגל שמניע את הכלכלה העירונית. הצעירים הם  שאמורים  להוביל כאן את השינוי בעיר ואין שום סיכוי שנשאיר אותם מאחור".

 לדבריו נושא אזורי התעשייה המוזנחים חייבים  לקבל עדיפות ודחיפות. "יש לטפל בתשתיות, בשיפור דרכי הגישה והנגישות – מדובר במחדלים  גדולים ביותר  ובהזנחה שאשדוד חווה בשנים האחרונות".

 צבניאשווילי התייחס גם למצוקת הדיור לזוגות הצעירים, "מצוקת בני המקום היא מצוקה אמיתית וכואבת שפרנסי היישוב והעסקנים המקומיים  לא נתנו עליה את דעתם. כולם מתהדרים ברובעים  החדשים, כולם מדברים על גימיקים ותדמית חלומית… אבל לאף אחד לא איכפת  שזוג צעיר או סטודנטים ממש לא יכולים לקנות בית באשדוד.

בחודשים האחרונים קיימתי מספר רב של ישיבות ופגישות מרתוניות עם עשרות פעילים ומובילי דעת קהל על מנת ללמוד את הצרכים, הבעיות והקשיים של אשדוד. בעיניי, אלו אתגרים שנפרשו לפניי ויש בדעתי להתמודד מולם ולהצליח".

 על כניסתו לפוליטיקה אמר כי "כמי שכל חייו עסק בעשייה אמיתית, הן בתעשייה והן בעסקים חובקי עולם  אני מאמין ששום דבר לא בלתי אפשרי, ההיפך, זה רק  מאתגר. בכוונתי בתקופה הקרובה להציג תוכנית סדורה לטיפול במספר סוגיות קריטיות לעיר ולתושבים. אין לי פתרונות קסם  ובטח לא באתי לפוליטיקה להפריח בלונים וסיסמאות. באתי לעבוד תכ'לס! ישר ולעניין! באתי לשנות, באתי לשרת את הציבור".

 צבניאשווילי גדל והתחנך באשדוד, נשוי + 3.

לדבריו "ישנן באשדוד מצוקות שלא נותנות לי מנוחה. אני איש שלא מוותר מהר, איש שמציב יעדים ועומד באתגרים. אשדוד יקרה לי , גדלתי והתחנכתי פה, ילדיי גדלים כאן. זה הבית שלי. יש עוד דרך ארוכה למירוץ עמוס במשימות. אני קורא לכולכם להצטרף אליי למסע הזה , המסע להחזיר לתושבים את אשדוד".

תגובות

תגיות: , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑