24 אוגוסט 2019

חדשות המנהל-יעקב-לוי-פיני-אלישע-הרכז-ויורי620

31 ינו' 2016 | ריכוז כתבים

0

יורי מיכאלי שממתין להשתלת כליה: "מרגש אותי שהנוער של מקיף ה' נרתם למעני"

מאות תלמידי י"ב, חברים ובני משפחה הגיעו ביום רביעי האחרון לשני אירועי ההתרמה שארגן מקיף ה' לגיוס 600 אלף ₪ למימון השתלת כליה בחו"ל ליורי מיכאלי, בן 49, אב ל-3 מאשדוד. עד היום נאספו כ-100 אלף ₪ ויורי מביע אופטימיות שבזכות עוד אנשים טובים, יצליחו לגייס את הסכום הדרוש.

יורי מיכאלי: "זה בכלל לא מובן מאליו שתלמידי י"ב במקיף ה' , 'נוער הסמארטפונים', נרתמו בהפסקות לאסוף תרומות למעני ובאו בערב כדי לתמוך בי ולתרום למטרה. אני לא אוהב פרסום ובטח לא להצטייר כמסכן והחלש בכל הסיפור הזה. מגיל 17, בגיל של התלמידים האלה, שאני סובל מהכליות והיה חשוב לי להעביר להם את המסר שלמרות שלא קיבלו אותי לצבא בגלל המחלה, התנדבתי וגם אחר כך פעלתי בהתנדבות למען נוער בסיכון ופגועי נפש. היה לי חשוב לומר להם שלא משנה באיזה מצב אתה נמצא, אתה תמיד יכול לתרום ולעשות למען האחרים ולמען המדינה".

"חשוב לי שגם המבוגרים מסביבי שדואגים כל הזמן לפרנסה ולא תמיד יש להם את הפנאי להביט לצדדים,  יידעו שיש הרבה אנשים טובים בדרך" אומר יורי ומוסיף: "יש אנשים עם לב טוב שרק מחכים שמישהו  ייתן להם את ההזדמנות ויכוון אותם לעזור ולתרום. אני מודה מאוד לכל התורמים ולצוות בית הספר, משפחת מקיף ה',  בראשותו של המנהל יעקב לוי  שלמרות המשימות הלימודיות השקיעו יחד עם גיסי פיני, רכז שכבת י"ב, חודש שלם לטובת הפקת אירועי ההתרמה. אני מודה גם לאומנים שהקדישו מזמנם להופיע בשני מופעי ההתרמה ונשארו עד הסוף."

כאן המקום לציין כי גם תלמידי מקיף ט' ותלמידי בי"ס קשת שם לומדים ילדיו, קיימו מבצעי התרמה למען יורי.

תגובות

תגיות: , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑