15 דצמבר 2019

חדשות בנט-נריה-כהן620-9-13

12 ספט' 2013 | ריכוז כתבים

0

כנס הבית היהודי באשדוד: נפעל למען כל תושבי אשדוד

"יש רשימות שמציעות יהדות, אך אינן ציוניות. יש רשימות שמבטיחות שיפורים בנושאים כאלו ואחרים, אך ערכי המסורת אינם בראש מעייניהם. יש רשימות של מגזרים, יש רשימות שמאחוריהן אינטרסים שונים". כך ציין אמש (יום ג' 10.9)  עו"ד נריה און, יו"ר הבית היהודי באשדוד בכנס בחירות גדול שהתקיים באולם של ישיבת דקלים בעיר, בהשתתפות שר הכלכלה והדתות נפתלי בנט.

עו"ד און: "רק רשימת הבית היהודי תדאג שאשדוד תהיה עבור כולם, לא סתם עוד עיר, אלא עיר עם נשמה יהודית-ציונית, עם ערכים של מסורת ישראל ושל יושר וטוהר מידות".

יו"ר הבית היהודי באשדוד הבטיח לפעול למען כל תושבי אשדוד, לשיפור איכות החיים בעיר ולעידוד זוגות צעירים, דתיים וחילונים, להשתקע בה. במקביל, יפעל, לשינוי המציאות בתחומים הנוגעים לציבור המסורתי והציוני-דתי ולציבור הצרפתי שדורש ובצדק, פתרונות דחופים.  אין מי שיעשה זאת במקומנו".

בין הנושאים הבוערים עו"ד און מנה  קידום פרויקטים למגורים לעידוד זוגות צעירים ובנים ממשיכים בעיר, קידום מוסדות החינוך הממלכתי-דתי והפיכתם למובילים באזור, לסייע לעולים  חדשים בצרכיהם הייחודיים,  ארגון אירועי תרבות בנושאי מסורת יהודית וציונית, סיוע והקצאת משאבים צודקת לכלל המרכזים הרוחניים.

השר בנט חיזק את דבריו וציין כי הבית יהודי היא הנשמה היהודית באשדוד וכמו בממשלה גם רשימת הבית היהודי במועצת העיר תפעל למען כל התושבים. בנט ציין כי רשימת הבית היהודי בעיר הכוללת דתיים לאומיים וחילוניים, מהווה דוגמא לייצוג של כל תושבי אשדוד.

שוקי כהן, המיועד למקום 2 ברשימה, הוסיף כי "לבית היהודי באשדוד יש גב בדמות שרים וחברי כנסת:  שר הכלכלה והדתות, שר השיכון, השר לענייני גמלאים, סגן שר החינוך ויו"ר ועדת הכספים. נוכל להיעזר בהם לטובת תושבי אשדוד כי  להבדיל מרשימות בעלות אינטרסים אישיים או עדתיים, הבית היהודי היא הבית של כולם".

עו"ד שרה זלמנוביץ, מס' 3 ברשימה ציינה כי היא הצטרפה לבית היהודי כי היא מאמינה רק באמצעות הבית היהודי היא תוכל להביא לכך ששאשדוד תוביל בחינוך, בערכים, בתרבות, בספורט ובשמירה על איכות הסביבה.

תגובות

תגיות: , , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑