24 אוגוסט 2019

חדשות שקל-קצינים-בכירים620-4-13

16 דצמ' 2014 | ריכוז כתבים

0

כתב האישום חושף הסיפור המלא איך נהג המונית פיתה את הילדה

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית משפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד נהג מונית בן 48, תושב ירושלים, המייחס לו ביצוע עבירות של חטיפה לשם ביצוע עבירות מין ומעשים מגונים בתלידת כיתה ב'.
על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד דבורה מזור, בשעה שהמתינה הקטינה, בת 7, להסעה שתאסוף אותה לביתה מבית הספר בו היא לומדת באשדוד, עצר לידה במונית הנאשם, שיכנע אותה לעלות לרכבו, תוך שהוא מפתה אותה בשוקולד ובדברים מתוקים, הסיע אותה למרחק של כ- 37 קילומטרים מאשדוד עד למושב "תרום", אשר נמצא בדרך לבית שמש, נכנס עמה ליער וביצע בה מעשים מגונים.
לאחר שביצע הנאשם בקטינה מעשים מגונים, נטש אותה ביער וברח מן המקום.

הילדה, אשר נותרה לבדה ביער, כאשר היא מבוהלת ובוכה, יצאה מבין העצים, רצה לכיוון הכביש, תוך שהיא צועקת "תעזרו לי, תצילו אותי". נהגת, שעברה במקרה במקום, עצרה את רכבה, אספה אותה, התקשרה לסבתה והזעיקה את המשטרה. התיק נחקר בתחנת אשדוד. הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים כנגדו. עדיין קיים צו איסור פרסום על שמו של הנאשם.
על פי כתב האישום, ב-2 לדצמבר, לפני כשבועיים, בסמוך לשעה 12:15 אסף הנאשם בירושלים נוסע, והסיע אותו במונית מירושלים לאשדוד. הנאשם הגיע לאשדוד, בסמוך לשעה 12:57, הוריד את הנוסע בתוך אשדוד, והחל לנסוע, כאשר הוא נוהג במונית, בתוך העיר אשדוד. סמוך לשעה 13:00, יצאה הילדה מבית הספר, לאחר שסיימה ללמוד, והלכה למקום האיסוף על מנת להמתין להסעה. היא הייתה לבושה, בחולצת בית ספר, חצאית וגרביונים ונשאה עמה ילקוט. בשלב מסוים, בעוד הילדה ממתינה להסעה, התיישבה המתלוננת על המדרכה, בסמוך לספסל אשר היה במקום האיסוף, והחלה לצייר על המדרכה. בעוד היא יושבת על המדרכה ומציירת, נסע הנאשם בכביש הסמוך למקום האיסוף, כאשר הוא נוהג במונית. הוא הבחין הנאשם בה, עצר את המונית, על הכביש, בסמוך אליה, קרא לה, והחל לשכנע אותה לעלות עמו למונית, בכוונה לחטוף אותה ולבצע בה עבירות מין. הוא אמר לה: "ילדה אל תשבי על הרצפה… אל תתלכלכי ילדה". הילדה קמה והתיישבה על הספסל, והנאשם המשיך ואמר לה "בואי בואי…", "את רוצה לבוא איתי…?", "רוצה שאני אקח אותך…?". הילדה סירבה, אך הוא לא ויתר והחל לשכנע את אותה תוך שהוא מפתה אותה לעלות עמו למונית ולנסוע עמו. בין היתר פיתה הנאשם את הילדה בכך שאמר לה "רוצה שוקולד?" "כדאי לך", וכן הבטיח לה שייתן לה משהו לאכול, ויקנה לה משהו מתוק. בעקבות פיתויי הנאשם כאמור, השתכנעה הילדה עלתה למונית, והתיישבה במושב הנוסע ליד הנהג. מיד לאחר האמור, בעוד המתלוננת יושבת במושב הנוסע, החל הנאשם בנסיעה, לכיוון היציאה מהעיר אשדוד. כאשר הגיע הנאשם לכביש היציאה מאשדוד, החל הנאשם לנסוע לכיוון ירושלים. הנאשם נסע עד לצומת נחשון, שם פנה ימינה והחל לנסוע לכיוון בית שמש. בהמשך לאמור, כאשר הגיע הנאשם לכביש המוביל למושב "תרום" פנה הנאשם ימינה, לכיוון מושב "תרום", ונסע על הכביש, עד לשביל הכניסה ל"יער צרעה" (להלן: "היער"). הנאשם נסע לתוך היער, עצר את המונית, ואמר למתלוננת לעבור למושב האחורי של המונית. הילדה עברה למושב האחורי והנאשם עבר אף הוא ממושב הנהג למושב האחורי. בשלב זה ביצע הנאשם במתלוננת מעשה מגונה לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים, בכך שנישק אותה על פיה תוך שהוא מלקק את פיה באמצעות לשונו. בהמשך הוריד הנאשם למתלוננת את הגרביונים שלבשה עד לאמצע הירך, שאל אותה "יש לך פיפי?", וביצע בה מעשה מגונה לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים בכך שנגע באמצעות ידו באיבר מינה תוך שהוא ממשש את איבר מינה, מעל או מתחת לתחתונים. לאחר האמור יצאה המתלוננת מן המונית, הנאשם אמר למתלוננת "חכי פה אני תכף בא", ונסע מן המקום כאשר הוא משאיר את המתלוננת בתוך היער. הילדה אשר נותרה לבדה ביער כאשר היא מבוהלת ובוכה, יצאה מבין העצים, והחלה לרוץ לכיוון הכביש. באותה העת, במקרה, נסעה מ.ש (להלן: "מ.ש") ברכבה, מכיוון מושב "תרום", והבחינה במתלוננת כאשר היא יוצאת בריצה מתוך היער תוך שהיא בוכה ומבוהלת וצועקת "תעזרו לי" "תצילו אותי". מ.ש עצרה את רכבה בצד הדרך, ניגשה אל מתלוננת, אספה אותה ברכבה, התקשרה לסבתה של המתלוננת, והזעיקה את המשטרה. הנאשם, במעשיו המתוארים לעיל, פיתה את המתלוננת, באמצעי תרמית, ובכך כפה עליה ללכת מן המקום שבו היא נמצאת, וביצע בה, בהיותה קטינה שטרם מלאו לו שש עשרה שנים, מעשים מגונים, שלא בהסכמתה החופשית, לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים. הוא נאשם בביצוע מעשים מגובים ובחטיפה לשם ביצוע עבירת מין.

תגובות

תגיות: , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑