20 אוגוסט 2017

חדשות עוד-גיל-הראל620

03 דצמ' 2015 | טל שמש

0

כ-20 שנה לאחר שנפגע מאבן בהפסקה: תלמיד כיתה ג' יפוצה ב-275 אלף ₪

משרד החינוך יפצה באיחור של כ-20 שנה, תלמיד כיתה ג' מאשדוד שנפצע בפניו מאבן שהושלכה לעברו במהלך ההפסקה. כך עולה מהסכם פשרה שנחתם בשבוע שעבר בעקבות תביעה שהגיש הילד, היום בן 26 , באמצעות עורכי הדין ניצן וגיל הראל, לבית משפט השלום באשקלון.

בחודש פברואר 97', בהיותו תלמיד כיתה ג' בבי"ס היסודי שחר הוא שיחק כדורגל עם חבריו כשלפתע אבן גדולה פגעה בעוצמה בפניו. כתוצאה מהפגיעה הוא איבד דם רב, התעלף והתעורר רק באמבולנס בדרכו לחדר המיון של בית חולים קפלן ברחובות.

בדיעבד התברר כי אחת התלמידות,  שהייתה גדולה ממנו בכמה שנים שיחקה עם ילד אחר שהשליך אבן לעברה והיא בתגובה השליכה אבן שפספסה את החבר ופגעה בתלמיד כיתה ג' ששיחק כדורגל עם חבריו.

בבית החולים אובחנה סטייה בציר האף והוא נאלץ לעבור שני ניתוחים בהרדמה מלאה לשחזור השבר באף, לאחר שהניתוח הראשון לא צלח. עד היום גשר האף מעוות והתלמיד לשעבר, סובל מבעיות נשימה בנוסף לפגיעה אסטטית.

כל הניסיונות לאתר את אותה ילדה לקראת הגשת התביעה לא צלחו. בעקבות התביעה שהגיש באמצעות באי כוחו עורכי הדין ניצן וגיל הראל,  מומחה שמינה בית משפט השלום באשקלון קבע כי הוא סובל מנכות לצמיתות בשיעור של 20 אחוזים בגין שינויים בצורת האף החיצוני שמלווה בהפרעות נשימה. בעקבות הנזק הוא נאלץ לנשום בפה פתוח וסובל מפגיעה אסטטית קוסמטית המפריעה לו בחי היום יום, בביטחון העצמי ובחיי החברה.

הצעיר אף נאלץ להתפטר מעבודתו באגן כימיקלים עקב בעיות הנשימה מהם הוא סובל, מתקשה עד היום לעסוק בספורט ובכל עבודה הדורשת מאמץ פיזי.  בנוסף, בעיות הנשימה גורמות לו לבעיות שינה ובעטיין הוא סובל מעייפות ותשישות.

במסגרת הסכם הפשרה סוכם שהוא יזכה לפיצוי בסך 275 אלף ₪ ממשרד החינוך מבלי שהשתיים יודו באחריות לאירוע הפציעה.

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑