25 יוני 2019

חדשות עוד-גיל-הראל620

15 אפר' 2018 | ריכוז כתבים

0

כ-800 אלף ₪ פיצויים לסוכן אוניות שנפגע בתאונת דרכים

חברת הביטוח שלמה סיקס תשלם פיצוי בסך 780 אלף שקלים לסוכן אוניות בן 30 מאשדוד שנפגע בתאונת דרכים בכביש 91. כך עולה מהסכם פשרה בין חברת הביטוח לבין הסוכן, בעקבות תביעה שהגיש לבית משפט השלום בירושלים באמצעות עורכי הדין גיל וניצן הראל.

מכתב התביעה עולה כי סוכן האוניות היה מעורב לפני כ-3 שנים בתאונת דרכים חזיתית בבצפון הארץ כאשר רכב שנסע מולו סטה לכיוון נתיב נסיעתו והתנגש בו חזיתית. אם לא די בכך מיד לאחר התאונה רכב נוסף פגע ברכבו של סוכן האוניות.

בעקבות התאונה הוא פונה לבית חולים זיו בצפת שב אובחן שבר באגודל ימין ושבר בחוליה בעמוד השדרה. מאז התאונה הוא סובל מקשיי שינה, פלאשבקים של התאונה ומירידה ביכולת התפקודית וביכולתו הקוגניטיבית.

לדברי עורכי דינו עורכי הדין גיל וניצן הראל, סוכן האוניות מתקשה עד היום בעמידה והליכה  ממושכת, סובל מהחמרה בכאב בעת ביצוע תנועות וטרם שב לעבודתו. לכן בתביעה הוא מבקש לקבל פיצויי על הפסדי שכר וזכויות פנסיוניות, עזרת צד ג', הוצאות רפואיות וכאב וסבל.

בכתב ההגנה חברת הביטוח שלמה סיקס  ביקשה למחוק התביעה על הסף ולחייב התובע בהוצאת משפט, בין היתר בטענה כי פציעתו היתה קלה, הוא החלים ממנה וחזר לשגרת חייו.

פסיכיאטרית מומחית שמינה בית המשפט קבעה כי סוכן האוניות סובל כתוצאה מהתאונה מנכות נפשית ואורתופד מומחה שמונה על ידי בית המשפט קבע לו נכות לצמיתות בגין הגבלה קלה בתנועת עמוד השדרה המותני, שבר בחוליה בעמוד השדרה שהתאחדה עם תזוזה ניכרת ובשל פגיעה במפרק האגודל.  המדובר בנכות משוקללת בשיעור של 30 אחוזים לצמיתות.

בימים אלה שני  הצדדים הגיעו להסכם פשרה שקיבל אישור מבית המשפט, לפיו חברת הביטוח תשלם לסוכן האוניות פיצוי בסך 780 אלף שקלים.

תגובות

תגיות:התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑