23 יולי 2019

חדשות אייצו-עם-חברים-מהיחידה-צוות-באגוז10.18

24 אוק' 2018 | טל שמש

0

לוחמים ביחידת אגוז שלחמו עם אייצ'ו בצוק איתן: "אייצ'ו הוא מנהיג מלידה, נלחם בשביל לעזור לאנשים והוא ממוקד מטרה"

"אייצו בנה עצמו בעשר אצבעות, הוא מוביל מלידה, נולד עם היכולת, לשנות ולהילחם" אומר  עו"ד אבי הרשקוביץ ששירת עם עו"ד אייצלותם (אייצ'ו) מסלה כ-15 שנה ביחידה אגוז ונלחם איתו כתף אל כתף בסג'עיה במבצע צוק איתן. לדבריו, אייצ'ו  שמתמודד בראשות סיעת אופק חדש למועצה, הוא תמיד הראשון שנחלץ לעזור:  "הוא 'נשמה. חושב כל הזמן איך ניתן לעזור לחלשים ונלחם בשבילם. הוא לוחם אמיתי באופן פיזי וגשמי".

הדברים נאמרו כאשר אבי יצחק,  מנהל הקמפיין של סיעת אופק חדש  החליט להפתיע בסוף השבוע את עו"ד אייצ'לותם מסלה המתמודד בראשות הסיעה, ולהזמין אותם לסיור שערך ברובע ב'.

שלמה ביצ'ה, לוחם נוסף שהצטרף לסיור סיפר שאייצ'ו התבלט בכל מה שקשור להתמדה ודבקות במטרה: "הוא מציב לעצמו מטרות ודי מהר הבנו שהוא יודע גם להגיע אליהן. הוא היה בין המובילים והמשפיעים בצוות ביחידה שלנו". לדבריו, הלב שלו 'נקי מבפנים' , מקרין טוב לב, הוא בן אדם אמיתי, ציוני, אוהב את הארץ. ביצ'ה: "כשהוא סיפר לי שהוא מתכוון לרוץ לפוליטיקה אמרתי לו:  למה לך פוליטיקה עכשיו?  עכשיו שאתה צומח יפה בעבודה,  תייצב את עצמך בעבודה ותעשה לביתך" אבל הוא השיב לי: "אני רוצה לתרום לחברה ולקהילה". ביצ'ה: "אני מקווה שהאשדודים יבחרו בו כי הם ירוויחו נציג במועצה שגם יעשה דברים,  הוא פורץ גבולות ומושא  להערצה".

חברו לצוות ביחידת אגוז, דניאל עדני, סיפר כי מעבר לחיוך המקסים שיש לו והשמחה, הוא תמיד שם בשבילך כדי לעזור. "הוא חינך אנשים להיות לוחמים, חברות ורעות הם חלק מהתכונות שמאפיינות אותו. הוא  בן אדם של אנשים, מבין טוב מאוד אנשים, לא צריך שואו, הוא בולט וחזק  ומדבר איתך ישר ללב".

 "אייצ'ו הוא בחור לעניין, שקול, קר רוח, לא מאמר גלעד פולק קצין ביחידת אגוז.  "יחד עם כל זה הוא בחור מאוד רגיש שיודע להקשיב, להבין אותך, חבר מאוד מסור שיעשה הכל כדי לעמוד מאחורי המילה שלו .הוא בולט באינטליגנציה הייחודית שלו, בלי אגו, מדבר בגובה העיניים".

במהלך הסיור השתתף כל הצוות מלבד אלה שבחו"ל תוך שהם לובשים חולצות וסטיקרים התומכים בסיעת אופק חדש ובעו"ד אייצ'לותם מסלה העומד בראש הסיעה.

עו"ד איצלותם (אייצ'ו) מסלה יו"ר סיעת אופק חדש: "זה היה מפגש מרגש ומפתיע. מדובר בחברים שהגנו אחד על השני בגופינו במבצעים ואימונים. דבריהם מעידים יותר מכל לכך  שאני ראוי להוביל את תושבי העיר להישגים אדירים, לכן  אני קורא לכל התושבים לכל הקהילה והספקנים בפרט להתאחד סביב רשימה במטרה לשנות את ההיסטוריה ולהביא סוף סוף ניצחון לקהילה ולתושבי השכונות בפרט.

תגובות

תגיות: ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑