19 ינואר 2020

חדשות מלכת-יופי-לסרי620

27 פבר' 2014 | טל שמש

0

לסרי: אני מהמר שאביבה תבחר למכלת היופי של ישראל

ראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסרי מהמר כי אביבה עזראן, עולה חדשה ממרוקו המתגוררת במרכז הקליטה בבית קנדה, שהצליחה להעפיל לשלב האחרון בתחרות מלכת היופי של ישראל אשר תתקיים ביום שלישי הבא היא המועמדת שתזכה בכתר המלכות. הוא כתב את הדברים בעמוד הפייסבוק שלו לאחר שאמש נפגש עימה בלשכתו.
לסרי כתב בעמוד הפייסבוק כי "אני מהמר על כך שאביבה תזכה , ולא רק בגלל יופייה המיוחד. הכישורים והחוכמה שהיא מפגינה. לאביבה סיפור אישי מרתק המגלם בתוכו את הרוח הציונית שעדיין מפעמת בליבותיהם של בני נוער יהודים בגולה , ולא נס ליחה למרות השנים הרבות שחלפו מאז הקמת המדינה. וזה מאוד מרגש. אביבה החליטה לעלות בגפה לארץ, כשהיא עוזבת את משפחתה האהובה במרוקו , ומתמודדת כאן עם קשיי הקליטה שרובנו הכרנו ומכירים.ומעל הכל אף עומדת לפני גיוס לצה״ל בעוד מספר חודשים".
לסרי: "אביבה, אמרה לי היום בגאווה גדולה,שהיא עדיין מעדיפה את הקשיים הגדולים מול הזכות לחיות במדינת ישראל. אין ספק שאם אביבה תזכה להיבחר למלכת היופי של ישראל היא תעשה היסטוריה , ואנחנו נזכה לחשוף פנים יפות של החברה בישראל – תרתי משמע. אז בואו נחזיק אצבעות ונאחל הצלחה לאביבה. "

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑