23 יולי 2019

חדשות לסרי-אצבע620-6-13

10 יוני 2013 | ריכוז כתבים

0

לסרי: "הבחירות לראשות העיר הוכרעו. תתרכזו במאבק למועצת העיר"

נציגי 9 סיעות ממועצת עיריית אשדוד הודיעו היום על תמיכתם בד"ר יחיאל לסרי לראשות עיריית אשדוד: המדובר בסיעתו של ראש העיר, קהילת אשדוד שיוצגה ע"י  מ"מ ראש העיר גיטרמן, אשדוד ביתנו שיוצגה ע"י סגן ראש העיר גרשוב, ש"ס שיוצגה ע"י סגן ראש העיר הרב כנפו, הגיאורגים שיוצגו ע"י בוטרשווילי,  אגודת ישראל שיוצגה ע"י סגן ראש העיר הרב ליברמן , הבית היהודי שיוצגה ע"י עו"ד און וגם הליכוד (שיוצגה ע"ישלמה אלבז). במסיבת העיתונאים שארגן עו"ד גבי כנפו, יו"ר מועצת העיר ומס' 2 ברשימתו של לסרי, נכחו גם הנציג של יש עתיד ונציג של התנועה.

למפגש לא הגיעו נציגי רשימת צילקר (אינג' צילקר, אריה ללוש והלן גלבר שירוצו ב-3 ראשים כנראה) סגנו של לסרי ומס' 1 בליכוד ליאון בן לולו, חברת סיעתו של לסרי מרי ברוסקין , ובועז רענן מרשימת לחמני וגם שמעון כצנלסון. גם נציגי רשימות חדשות כמו הרשימה של עו"ד צחי אבו, אשדודים של יניב קקון , קול הלב של אבינועם שושן, ורשימתו של מויאל לא הגיעו.

"החלטנו לקיים את המפגש חמישה חודשים לפני הבחירות ולא חודש לפני, כדי להקל על התושבים את תהליך הבחירה וכדי למנוע מערכת בחירות ארוכה. הקרב על ראשות העיר כבר הוכרע, מה שנשאר זה המאבק על מועצת העיר", אמר ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ומנה את כל ההישגים במהלך הקדנציה שלו.

לסרי חילק לעיתונאים מכתבי תמיכה מכל המפלגות וחברי הסיעות שהגיעו למסיבת העיתונאים. לסרי: "ממשלת ישראל יכולה לקנא בנו על תמיכה כמעט מקיר לקיר".

ראש העיר התייחס למה שכינה לדבריו "הנסיון לחלק ולפלג כפי שבא לידי ביטוי ברשתות החברתיות" והוסיף כי בחר להגיב על כך ב"שתיקה רועמת".

על הישגיו במהלך הקדנציה אמר: "בנינו את העיר מחדש. אין אבן שלא הפכנו. כמעט כל משרד ממשלתי הפך את אשדוד לעיר פיילוט בתחומו, זכינו בכל הפרסים האפשריים, גם בתחום העיסוק בספורט אנו ממוקמים במקום הראשון בארץ ובית חולים תל השומר מבצע סקר שיבדוק את ההשפעה של העיסוק בספורט על בריאות התושבים בעתיד".

בין הישגיו מנה את הקמת היסודות לבית החולים 'בעיצוב איטלקי' שייפתח בעוד שלוש וחצי שנים, הקמת משכן האומנויות   "לאחר תשע שנים במהלכן לא תקעו אפילו מסמר אחד",  הקמת פארק עירוני בן 200 דונם שייחנך בחודש הבא, הקמת האמפי הגדול בארץ עם 4,500 מקומות ומזרקה בסגנון ברצלונה וטיפול בשכונות הוותיקות "לאחר הזנחה של 40 שנה".

על דירות לזוגות צעירים אמר כי "העירייה הכינה מאגר של  900 דירות בעלות של 750 אלף ₪ כולל מע"מ, אך הממשלה לא מאשרת לנו" והזכיר את פרויקט ההלוואות ללא ריבית לסטודנטים.

לסרי :"שינינו את ה-DNA של אשדוד וכל זאת עשינו בקדנציה אחת.  נשאר עוד מה לעשות בקדנציה הבאה ומישיבוא אחרי, לא יודע מתי, יישאר לו הרבה מה לעשות".

לסיכום אמר: "גם המתנגדים הגדולים ביותר שלי רואים את העשייה ולכן מה שנשאר להם לעשות זה להתנגד לי על בסיס אישי". הוא יצא בקריאה למי שלא הגיע למסיבת העיתונאים להצטרף לעשייה.

תגובותהתגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑