27 פברואר 2020

דעות עדנה-קדוש620חדש

19 נוב' 2018 | ריכוז כתבים

0

מדינת קיסריה- מה שרואים מכאן לא רואים משם / עדנה כהן קדוש

יש לנו הנהגה שמתרפסת מול האויב, ומפקירה את הדרום גם בביטחון האישי, כי להנהגה אדישה וחסרת לב, הדרום זה סוג גימל ומדינת עולם שלישי. מעניין אם במדינת קיסריה רקטה הייתה נופלת, ובלון היה נוחת בתל אביב, איך הממשלה הייתה בהיסטריה פועלת למען השקט והשלווה מסביב.

במקום להכות באויב מלמעלה מכה קשה, ולהכות עכשיו, היא עוד שולחת את מיטב הבנים למות ללא צורך, למות לשווא. עוד מוות מיותר שאיש מחר לא ירצה לזכור, ורק יזרקו למשפחה את המשפט הסתמי, הוא היה גיבור.

אגב כדי להראות לכם כמה האבסורדיות במצב גדולה, משפחתו של הקצין הפצוע – היא כבר משפחה שכולה…

***

אשקלון- עיר שבורחים ממנה הציפורים, עיר שחופרים בה עוד קברים.

אמרו לנו לעולם לא עוד! כי עכשיו יש לנו צבא ויש לנו מדינה! אבל סך הכל שיקרו באותו קשקוש מאותו תקליט שבור עם זיוף במנגינה.

***

חברים בקרוב נצטרך להתפלל: מודֶה אֲנִי לְפָנֶיךָ החמאס מֶלֶךְ חַי וְקַיָּם, שֶׁהֶחֱזַרְתָּ בִּי שגרתי נִשְׁמָתִי בְּחֶמְלָה, רַבָּה אֱמוּנָתֶךָ:

 גָּלוּי וְיָדוּעַ לִפְנֵי כִסֵּא כְבוד החמאס שֶׁאִם עקב רקטה יִסָּתֵם אֶחָד מֵהֶם או אִם יִפָּתֵחַ אֶחָד מֵהֶם אֵי אֶפְשַׁר לְהִתְקַיֵּם אֲפִלּוּ שָׁעָה אֶחָת. בָּרוּךְ אַתָּה החמאס מַפְלִיא לַעֲשׂות ולסובב אותנו על האצבע הקטנה:

החמאס, נְשָׁמָה שֶׁנָּתַתָּ בִּי אַתָּה בְרָאתָהּ. אַתָּה יְצַרְתָּהּ. אַתָּה נְפַחְתָּהּ בִּי. וְאַתָּה מְשַׁמְּרָהּ בְּקִרְבִּי. וְאַתָּה עָתִיד לִטְּלָהּ מִמֶּנִּי וּלְהַחֲזִירָהּ בִּי לֶעָתִיד לָבא. כָּל זְמַן שֶׁהַנְּשָׁמָה בְקִרְבִּי מודֶה אֲנִי לְפָנֶיךָ החמאס רִבּון כָּל הַמַּעֲשִׂים שאתה מנהל את מדינת היהודים.

***

ראש הממשלה ביבי לבו נמס

מהמחווה של החמאס,

שאותנו בטוב לבו לא רמס

ומעתה נשלם להם גם מס.

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑