24 אוגוסט 2019

חדשות no image

09 ספט' 2012 | שמעון יעקבי

0

מיומנו של מתנדב תנועה-נהג, שני טלפונים וחברת סלולר אחת

ניידת התנועה ובה שני נציגי החוק עצרה בצומת על מנת לתת זכות קדימה לכלי רכב בכביש החוצה. לפתע חלף רכב שנהגו עורר תדהמה אצל השניים. שניהם באחת פלטו קריאה "ראית?" ואמנם שניהם הביעו פליאה כיון שדבר כזה לא רואים כל יום ואף לא פעם בשנה.
מיד הודלקו האורות המהבהבים והניידת נסעה בעקבות אותו נהג. "אני חייב לראות את זאת שוב" ציין השוטר הבכיר מבין השניים. וכך בהזדמנות הראשונה האיץ השוטר שנהג בניידת ועקף את הרכב.
בעודם נוסעים במקביל אליו הבחינו השוטרים במה שעיניהם ראו בתחילה וכעת התאמת העניין ללא ספק וממרחק קצר ביותר. חלון הנהג היה פתוח והנהג אפילו לא שם לבו לניידת הנוסעת לשמאלו, יען כי היה טרוד בשתי עיניו ובשתי ידיו.במה היה טרוד? בשני טלפונים ניידים שאותם אחז – אחד בכל יד, ונראה כמחייג. עיניו היו נעוצות במסכים ובדרך שלפניו לסירוגין. מיד יצאה כריזה מן הניידת "נהג, עצור בצד!". או אז הביט הנהג לשמאלו וראה את הניידת הצמודה אליו ואת השוטר מביט בו במישרין. הנהג המופתע שמט את שני הניידים מידיו וסטה אל צידי הדרך. להכחיש את העבירה לא יכול היה, אבל להצטדק כן וכן.
"מדוע אתה נוהג עם שני טלפונים בידיך?" שאל השוטר שניגש אליו.
"אגיד לך את האמת, הטלפון שלי התקלקל, חברת הטלפונים התקשרו אלי לטלפון השני והדריכו אותי איך לפתור את התקלה" ענה הנהג ספק באמת ספק בעורמה.
"אבל למה בזמן נהיגה?" הקשה השוטר.
"מה אני אשם שהתקשרו אלי בזמן שנהגתי?" היתמם הנהג.
"יכולת לעצור בצד, לא כן?"
"אבל אני ממהר" השיב הנהג.
השוטרים חשקלו בדעתם מה עונש יטילו על הנהג. האם קנס מרתיע על שימוש בשני טלפונים או שמא הזמנה לדין על נהיגה בקלות ראש.

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑