19 ינואר 2020

חדשות מטמוני מיחזור

20 מאי 2013 | טל שמש

0

מפרידים אשפה ומצטלמים לפנים של אשדוד

עשרה רובעים ג', ו', ז', ח', ט', י', י"ג, י"ז, ט"ו ו-ט"ז, כבר מפרידים פסולת לשני זרמים והפרויקט החשוב הזה אשר החל באוגוסט 2012, הולך ומתרחב בהתאם לתוכנית העבודה העירונית. במסגרת קמפיין ההסברה, יזמה העירייה פעילות חדשה, מאתגרת וברוח הזמן. תושבים במיזם ההפרדה מוזמנים לצלם את עצמם או מי מבני ביתם, כשהם מבצעים הפרדה, ולשלוח את תמונותיהם אל המארגנים. התמונות הזוכות יככבו בפרסומי הפרויקט ויהיו ל"פנים של אשדוד".

יזמה ועדת ההסברה אפיק נוסף לחיבור בין המיזם הענק לבין התושבים השותפים לו. על פי הרעיון, נקראים "המשוגעים לדבר", כלומר תושבים הרואים בהפרדת פסולת ביתית לשני זרמים כבר מהבית ערך סביבתי וחברתי – להירתם למסע הפרסום העירוני.

בפרסומים שיצאו לאור לאחרונה על ידי העירייה – תחת הכותרת "בואו להיות הפנים של אשדוד" – מוזמנים המעוניינים בכך, למסור למארגנים תמונה אישית או משפחתית ברורה ופרטים מזהים נוספים. הנבחרים מבין המציעים יוכלו להופיע, כחלק ממסע הפרסום, על גבי שלטי החוצות, באתר האינטרנט העירוני, בעמוד הפייסבוק של העירייה ובפרסומים בעיתונות הכתובה והאלקטרונית. בחירת המועמדים תיעשה על ידי ועדה, לצורך ייצוג מגוון רחב של תושבים.

המעוניינים  להיות הפנים של אשדוד בנושא ההפרדה לשני זרמים ולהופיע בכל אמצעי הפרסום שתפעיל העירייה – כל שעליכם לעשות הוא לשלוח תמונה אישית ברורה ופרטים מזהים (שם מלא, כתובת מגורים, טלפון, גיל וכמה מילים על עצמכם) לכתובת הבאה: nadins@ashdod.muni.il.

בשלב זה ההשתתפות פתוחה רק לתושבים הנכללים במיזם. תושבי הרבעים שטרם הצטרפו לפרויקט ההפרדה, יוכלו להצטרף לתחרות "הפנים של אשדוד" במועד מאוחר יותר. http://www.ashdod.muni.il/PublishingImages/bou_liiot_panim_ashdod.jpg

תגובות

תגיות: ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑