25 ינואר 2020

חדשות שוד-פתק7.17620

03 יולי 2017 | ריכוז כתבים

0

נחשף הפתק של שודד מסניף הדואר ברוגוזין: "זה שוד תתנהגי רגיל"

"זה שוד תתנהגי רגיל…" כך נכתב בפתק אותו הגיש תושב אשדוד, 31, במהלך שוד שארע לפני כשבוע בסניף דואר בעיר אשדוד. שעות ספורות לאחר שנטל לידיו אלפי שקלים ונמלט, עצרו בלשי המשטרה את החשוד כששב לביתו לאחר שבזבז כבר חלק נכבד מכ-7000 השקלים ששדד. בתום חקירתו במשטרה, ולאחר שהוגשה נגדו אתמול הצהרת תובע, יוגש נגדו כתב אישום בימים הקרובים.

פעילות מהירה של חוקרי המשטרה הביאה את הבלשים אל מקום מגוריו של החשוד במעשה שעות ספורות לאחר מכן. לאחר המתנה כי זה ישוב אל ביתו, נעצר החשוד לחקירה במשטרה, דבר שאינו זר לו כלל מאחר והואשם כבר בעברו בביצוע שוד, גם אז שוד של סניף דואר אחר בעיר אשדוד. בחיפוש שערכו הבלשים בביתו נתפסו פריטי לבוש חדשים שנרכשו שעה קודם למעצרו בחנות מותגים בעיר בסכום של אלפי שקלים. במהלך השבוע הוארך מעצרו בבית המשפט וכבר בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום. *

בתאריך 26.6.17 בשעות אחר הצהריים, התקבל דיווח במשטרה על שוד בסניף דואר ברובע א' בעיר אשדוד. כוחות משטרה שהוזעקו למקום החלו בחקירת האירוע תוך איסוף עדויות וממצאים פורנזיים, ובמקביל לכך החלו כוחות נוספים בסריקות אחר חשוד במעשה. מעדויות ראשוניות עלה כי החשוד נכנס אל הסניף והגיש פתק שבו כתוב – "זה שוד תתנהגי רגיל ותביא לי מאה אלפ שקל או שאני יורה פה באנשים". עובד המקום מוסר לידיו של החשוד סכום כסף של 7,030 שקלים והחשוד נמלט מהמקום. מיד עם קבלת תמונות החשוד ממצלמות האבטחה במקום, מזהים אנשי המשטרה כי החשוד מוכר להם כתושב אשדוד וצוותי בילוש נשלחים לכתובתו על מנת להביאו לחקירה.

בתום המתנה בסמוך לביתו של החשוד הבחינו הבלשים כי זה שב ובשלב זה ביצעו את מעצרו. בחיפוש בביתו אותרו פריטי לבוש חדשים שנקנו כשעה לפני מעצרו. החשוד הועבר לחקירה בתחנת המשטרה שם ציין בפני חוקריו כי "תפסתם אותי על חם". כמו כן מסר בחקירתו כי הגיע באוטובוס לשכונה עם פתק שהכין מראש בו איומים בכדי להפחיד את העובדים במקום. לאחר השוד נמלט החשוד באמצעות מונית, השליך לפח את בגדיו מהשוד ולאחר שלבש בגדים אחרים יצא החשוד למסע קניות על חשבון כספי השוד ורכש בסכום של מעל ל-4,000 שקלים. את יתרת כספי השוד לטענתו החביא וכי אין בכוונתו להשיבם.
החשוד, לו עבר במעשה שוד, השתחרר הן רק בחודש נובמבר 2015 מריצוי מאסר בגין שוד שביצע בעיר אשדוד, גם אז היה זה סניף דואר שנשדד על ידו, ולחובתו עומד מאסר על תנאי. לאחר שמעצרו הוארך בשבוע האחרון, וחומר הראיות בתיק החקירה יחד עם הודאתו במעשה, צפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום כבר בימים הקרובים.

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑