23 יולי 2019

חדשות לסרי-אצבע620-6-13

31 אוק' 2018 | ריכוז כתבים

0

ניצחון האגו: לסרי עבר את 40 האחוזים . תיקו בין לחמני לכצנלסון

ראש העירייה היוצא ד"ר יחיאל לסרי נבחר לקדנציה נוספת וניצל ב'שיניים' מסיבוב שני. רואה החזשבון עו"ד אלי לחמני הפתיע עם כרבע מהקולות, שמעון (סניה) כצנלסון צמוד אליו והלן גלבר יצאה מאוכזבת עם פחות מ-10 אחוזים מהקולות. החלק המעניין הוא הרכב מועצת העיר שהחל מעכשיו יכהנו בה 29 חברי מועצה (מול 27 בקדנציה היוצאת) כאשר הכוח החרדי קטן יחסית ומונה נכון לעכשיו 11 מנדטים כאשר רשימתו של ראש העיר התרסקנה לשני מנדטים בלבד. עוד פרט מעניין הוא כי אינג' צבי צילקר ראש העיר המיתולוגי לא יהיה לראשונה חבר גם במועצת העיר. גם בוריס גיטרמן סגן ראש העיר כבר לא יהיה במועצה. אלא אם כן קולות החיילים ישנו את התמונה במנדט  אחד פחות לחרדים.

אם לחמני וכצנלסון היו רצים ברשימה אחת לסרי לא היה עובר לסיבוב השני, אבל האגו ניצח וכל השאר הסטוריה.

חבל שעו"ד איצ'לותם מסלה נציג מהקהילה האתיופית והשכונות שהיה יכול לפעול רבות עבור האוכלוסיות החלשות באשדוד, לא הצליח להיכנס למועצה. הציבור הפסיד.

לחמני וגלבר היו היחידים שהצהירו שלא ייכנסו לקואליציה של לסרי ולכן נתונות בידיו הרבה אפשרויות: חרדים + בוטרשווילי +אשדודים+הלביאות+נכט או לקחת איתו את כצנלסון ואת האחרים ללא החרדים, מה שנראה לא סביר כרגע. אבל בפוליטיקה, כמו בפוליטיקה, הכל יכול לקרות.

תגובותהתגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑