21 יולי 2019

חדשות בית-יהודי-נריה-חכ-צרפתים620

21 אוג' 2013 | טל שמש

0

עו"ד נריה און יוביל את רשימת הבית היהודי באשדוד

רשימת הבית היהודי, בראשותו של עו"ד נריה און, חבר מועצת העיר אשדוד, המתמודדת בבחירות הקרובות למועצה פתחה בסוף השבוע האחרון בקמפיין שיימשך לאורך החודשיים הקרובים. במהלך סוף השבוע האחרון תלו פעילי הבית היהודי למעלה מ-700 שלטים ברחבי אשדוד, תחת הכותרת "הבית היהודי – הבית של כולנו" ו"פתק אחד לערכים". במקביל החלו ראשי הרשימה לקיים חוגי בית, בהם פרסו את תכניותיהם. בחודש הבא צפויים להגיע לכנסים בעיר שרים וח"כים מטעם המפלגה, ובראשם שר הכלכלה נפתלי בנט.

ראש הרשימה וחבר מועצת העיר, עו"ד נריה און: ״המטרה שלנו היא להיות גורם משפיע במועצת העיר, לדאוג לכלל התושבים ולהטמיע באשדוד את ערכי המסורת היהודית והציונות, לצד ערכים של יושר וטוהר מידות, החסרים כל כך בפוליטיקה". לדבריו, "קיימת תנופה של פעילות תרבותית ערכית בעיר, שמתבטאת בין השאר בפעילויות מגוונות המאורגנות על ידי "קהילת דקלים" בראשותו של ראש ישיבת ההסדר, הרב דוד גבריאלי ובניהולו של שלמה קליין, מנכ"ל "קהילת דקלים".

עו"ד און מציין כי לקהילה הצטרפו בשנה האחרונה משפחות רבות שהגיעו מחוץ לעיר, והחליטו להשתקע באשדוד מתוך מטרה להיות מעורבים בחיי הקהילה. "לקהילה הצטרפו גם זוגות צעירים תושבי העיר ונמשיך לעודד מגמה זו כדי לעצור את ההגירה השלילית של זוגות צעירים אל מחוץ לעיר", אמר.

און משמש כנציג הבית היהודי  במועצת עיריית אשדוד לאחר שנים שבו לא היה נציג של הבית היהודי במועצה. ברשימת הבית היהודי אף שואפים להגדיל את כוחם ושואבים עידוד מהעובדה שבבחירות לכנסת קיבלה מפלגת הבית היהודי 7,400 קולות באשדוד, מספר שווה ערך לשלושה מנדטים במועצת העיר.

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑