12 דצמבר 2019

חדשות יגאל_צבניאשוילי-חדש620

28 אוג' 2013 | ראובן קפלן

0

עוצמה לאשדוד למועמדים: הציגו הצהרת הון

"עלינו לחייב את נבחרי הציבור לחתום על אמנת שירות לתושב, ובנוסף לחייב אותם להצהיר על עסקיהם וזאת על מנת להימנע מניגוד עניינים", כך דורש השבוע  יגאל צבניאשוילי העומד בראש "עוצמה לאשדוד" ומתמודד למועצת העיר.

 צבניאשוילי: "תפקידם של נבחרי הציבור הוא לשרת את הציבור, ואם הן מונעים מאינטרסים אישיים הפוגעים בהתקדמותה של העיר, אנחנו צריכים לקום ולעשות מעשה. אני פונה אל התושבים, אל תשבו בחיבוק ידיים, מספיק להיות פראיירים.  צריך לבלום כל מי שמגיע למועצה על מנת לקדם את ענייניו האישיים על חשבון התושבים. כואב לי לשמוע את שמה של העיר אשדוד נאמר בנשימה אחת עם 'קומבינות', 'שחיתות' ו'יחסי הון שלטון'".

 לדברי צבניאשוילי, ראש תנועת עוצמה לאשדוד, "לא ייתכן שבמקום למתג את אשדוד כעיר נמל וחוף בינלאומית היא ממוקמת כעיר נמל בפריפריה, תקועה אי שם בשנות ה-60, מנסה לזכות בהכרה מ'האחים הגדולים' במרכז הארץ, וכל מה שזוכרים לה הוא פרק בתכנית 'עובדה' של אילנה דיין, שמציג חשדות לשוחד ושחיתות בעירייה"

 צבניאשוילי: "החלטתי להתמודד למועצת העיר על חשבון זמני הפרטי, וללא תמיכה של בעל עניין כזה או אחר. אין לי שום אינטרס עסקי, אינני עסקן פוליטי, אני תושב שאכפת לו. אני תושב שמרגיש שזו ההזדמנות האחרונה שלנו להציל את העיר מהידרדרות. המושג 'פוליטיקה חדשה' אינו מילה גסה. אני מאמין שבזכות שקיפות, טוהר מידות וניהול יעיל של העיר, נמנף את אשדוד, נוביל אותה אל תחומי תיירות, יזמות ושיתופי פעולה ברמה בינלאומית, ולא פחות חשוב – נחזיר את אמון התושבים בנבחריו".

תגובות

תגיות: , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑