25 יוני 2019

חדשות הדמיית לילה620

03 מאי 2018 | ריכוז כתבים

0

רובע ב׳ מציג – הרנסאנס

בשנים האחרונות נכתב רבות על תמ"א 38, שנועדה להיטיב עם הדיירים הן בסביבת מגורים נעימה ויוקרתית והן בעלייה בערך הדירות, כך זוכים הדיירים בבניין משופץ ומחודש ובתוספת של ממ"ד, מרפסות, מעלית ועוד ומבלי להוציא אגורה מכיסם. עם טירוף המחירים בעיר אשדוד תחום התמ״א מביא הזדמנות מצוינת לאלה החולמים על בית חדש בסטנדרטים גבוהים ובמחיר שפוי. ולא פחות לאלה המבינים שיש פה חלון הזדמנויות חד פעמי להשקעה נדלני"ת משתלמת שבעתיד הלא רחוק תשתלם מאוד.

הרובעים המזרחיים הוותיקים שופעי הזדמנויות בתחום התמ״א 38, הבולטות שבהן נמצאות ברובע ב׳ המיתולוגי, שם צומחים פרויקטים חדשים מעניינים ומשתלמים במיוחד. הסיבה שרובע ב׳ מסתמן כיעד מועדף הוא בעיקר בגלל שלל יתרונות המיקום הגאוגרפי והעובדה שמי דוגל באורח חיים חילוני וחופשי זה הרובע היחיד שלא מתאפיין באכלוס קהילה חרדית כפי שקורה בשאר הרובעים הוותיקים ח׳, ו׳ ו-ג׳.

הסמיכות לשד׳ הרצל שבקרוב מאוד יוביל את פרויקט הreway יספק נגישות לכל פינה בעיר תוך דקות, הפינות הירוקות, הפארקים, הספרייה עירונית, שוק תוסס ומרכז מסחרי אותנטי מעניקים לרובע עדיפות על פני הפרויקטים באזורים האחרים.

יצאנו לבדוק שני משווקי פרוייקטים בולטים ברובע, כדי להבין מקרוב על הזדמנויות אטרקטיביות במיוחד המוצעות כיום למכירה.

מיכאל בנימיני, מנכ״ל אנגלו סכסון אשדוד המשווקים את פרוייקט TO B של חברת ״שוהם״. המעפילים 3-5-9

מי קהל היעד המרכזי שלדעתך מתאים לפרויקטים שלכם?

בגלל המיקום האסטרטגי, וההתעניינות הגוברת ברובעים הותיקים המתחדשים, נראה כי מדובר בקהל יעד מגוון מאוד, הכולל משפרי דיור מתוך הרובעים הותיקים הצפוניים, זוגות צעירים שמצטרפים לטרנד ההולך ומתרחב להחזיר עטרה ליושנה ברובעים אלו, תוך ניצול ההזדמנויות הנדל״ניות שנוצרו באיזור, וכמובן משקיעים מתוך ומחוץ לעיר.

כמה מילים לגבי סטנדרט הבניה של הפרויקט?

ככל שחולף הזמן הסטנדרטים בפרוייקטי תמ"א 38 רק עולים, בפרוייקט To-B  במעפילים 3-5-9 הבניינים יהיו מחופים במלואם ולא רק חלקים מסויימים בבניין כפי שנעשה בעבר, אריחי הריצוף והאינסטלציה הסניטרית ברמה של פרוייקטים חדשים ומבוקשים. חשוב ביותר, מדובר בחברה יזמית ותיקה, מנוסה ובעלת איתנות פיננסית בדוקה. הרואה בתהליך התמ"א ערוץ חשוב ועיקרי בפעילותה, משכך, מדובר בחברה יזמית מומחית לפרוייקטי תמ"א 38 ולא עוד קבלן שמנסה לבנות גם תמ"א 38.

מה המחיר הממוצע של דירה?

המחירים הממוצעים נעים סביב 1,380,000 ₪ לדירות 4 חדרים כולל 2 מרפסות.

טיפ למתלבטים?

כל מי שהתלבט בשנים האחרונות נאלץ לשלם יותר בחלוף חודשים ספורים, המתמתיקה היא פשוטה, העירייה משקיעה בפרוייקטי התמ"א 38 ומחדשת את האזורים הצפוניים, מי שעיניו בראשו שייקח את ההזדמנויות ברובע ב' ובעוד מספר שנים ימצא את עצמו באזור המחודש בחלק הצפוני של אשדוד. לפני 6-7 שנים אף אחד לא האמין שהדירות ברחוב הדקל יימכרו במחירים שנמכרים היום.

בנוסף, לפרויקט יתרונות משמעותיים ביותר מבחינת מיקום גאוגרפי. מרחק דקות הליכה ממתחם הבילויים ״סטאר סנטר״ הכולל מסעדות, רשתות מזון מותגי אופנה ועוד… ובנוסף, לקרית הספורט העתידית שתוקם בשנים הקרובות.

תוך כמה זמן להערכתך יכול הרוכש לקבל מפתח?

כשמדובר בחברה המתחילה את השיווק והבניה רק אחרי שקיבלה היתרים, (כדוגמת פרוייקט to b) מדובר על אכלוס בין 24-30 חודשים, אני בהחלט מנצל את ההזדמנות ולהודיע לציבור לא לרכוש בפרוייקטים בהם אין עדיין היתרים, גם ובמיוחד כשמציעים עסקאות זולות, זה מסוכן מידי.

00

יוסי שרון, משרד תיווך לידרס, משווק את המעפילים 8

מי קהל היעד המרכזי שלדעתך מתאים לפרוייקטים שלכם?

קהל יעד משפרי דיור מהסביבה שמוכרים דירות 2/3 חד ישנות בתקציב בין 900.000 שח ל 1.180.000 שח   ומשקיעים מהעיר ומחוץ לה

כמה מילים לגבי סטנדרט הבניה של הפרוייקט?

קבוצת ישראלי מתמחה בבניית תמא 38 בסטנדרטים הגבוהים ביותר באשדוד . (פרויקט לדוגמא רחוב הדס 8 רובע א אשדוד) החברה נהנית מאמינות ויציבות פיננסית החברה בוחרת  עבור לקוחותיה את מיטב האדריכלים ואנשי המקצוע תוך הקפדה על איכות בנייה ברמה הגבוהה ביותר.

מה המחיר הממוצע של דירה?

מחיר ממוצע של דירת 4 חדרים פלוס 2 מרפסות קומה 5 החל מ – 1.380.000 ש"ח

טיפ למתלבטים?

הפרויקט ממוקם דקות הליכה ממתחם סטאר סנטר ראו בכך הזמנה להיות קרובים באחד ממרכזי הבילוי הגדולים בארץ ליהנות ממתקני ספורט מסעדות רשתות מזון ביגוד ועוד לובי מפואר פיתוח סביבתי בתי ספר גנים ועוד

תוך כמה זמן להערכתך יכול הרוכש לקבל מפתח?

זמן משוער לקבלת מפתח 1.10.2020 לוח תשלומים גמיש ונוח.

תגובותהתגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑