29 ינואר 2020

חדשות רוזה זפרני620

08 ינו' 2013 | ריכוז כתבים

0

רוז'ה זפרני אחראי על אצטדיוני העיר הורשע בסיוע לארגון הפשיעה של מיארה

בית המשפט המחוזי בב"ש הרשיע היום על סמך הודאתו במסגרת הסדר טיעון את רוז'ה זפרני, עובד ותיק בעיריית אשדוד ומי שהיה אחראי על אצטדיוני הכדורגל בעיר, בעבירות של פעילות בארגון פשיעה, עבירות רבות לפי חוק לאיסור הלבנת הון במסגרת ארגון פשיעה, מרמה והפרת אמונים וכן בעבירה לפי סעיף  4 לחוק המאבק בארגוני פשיעה- עובד ציבור כמסייע לארגון פשיעה. מדובר בהרשעה תקדימית בעבירה זו.

על פי עובדות כתב האישום המתוקן שהוגש ע"י עו"ד עמיחי חביביאן מפרקליטות מחוז דרום, בו הודה כאמור הנאשם, ניהל רוז'ה זפרני עבור ראשי הארגון, בחשבונו הפרטי, ובחשבונות קרובי משפחתו, את הכספים שהופקו מביצוע עבירות ארגון ההימורים והחזקת המקומות למשחקים אסורים, ועבירות אחרות, וכן ביצע מחשבונו הפרטי תשלומים לטובת רכישת נכסים עבור ראשי הארגון, ומימון משק ביתו של ראש הארגון, ובני ביתו.

זפרני השתמש לרעה במעמדו, ובסמכויותיו כעובד הציבור, ובמסגרת תפקידו כאחראי על אצטדיוני הכדורגל בעיריית אשדוד, העמיד את משרדי אצטדיון הכדורגל לטובת התוועדויותיו העברייניות.

במסגרת ההסדר הוטל על רוז'ה זפרני קנס בסך 200,000 ₪ וכן יחולטו כספי הפנסיה שצבר בסך מאות אלפי שקלים.

במסגרת הטיעון לעונש, שייערך ב-5/3/13,  תבקש המאשימה מבית המשפט להשית על הנאשם עונש של 10 חודשי מאסר בפועל בניכוי ימי מעצרו ועונשי מאסר על תנאי. כיוון שישב במעצר מחודש מרץ הוא צפוי להשתחרר ממעצר בימים הקרובים. כמובן שזה יהיה מכפוף לכך שבית המשפט יאשר את הסדר הטיעון.

תגובות

תגיות: , , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑