24 ספטמבר 2017

חדשות סכין620

15 אפר' 2013 | ריכוז כתבים

0

רוזקוב, טבח במסעדת פראג הקטנה נאשם בדקירה במסעדה

פרקליטות מחוז דרום, באמצעות עו"ד ערן צברי, הגישה השבוע  לביהמ"ש המחוזי כתב אישום נגד ולדימיר רוז'קוב, בן 28 מאשדוד, שעבד כטבח במסעדת "פראג הקטנה" בחוף "לידו" באשדוד ולפני כעשרה ימים, במהלך עבודתו, דקר, באמצעות סכין מטבח, את אדם שביקש לשוחח איתו.

על פי עובדות כתב האישום, הגיע המתלונן יחד עם חברו אל המסעדה, ניגש אל המטבח, פתח את דלת המטבח מספר פעמים ודרש מהנאשם לצאת מהמטבח על מנת לשוחח עימם. בשלב מסוים, יצא הנאשם מהמטבח, שוחח עם המתלונן והתפתח ביניהם עימות קולי, במהלכו צעקו הנאשם והמתלונן זה על זה.

במהלך הוויכוח, נכנס הנאשם במהירות אל המטבח, נטל סכין מטבח גדולה ומשוננת, יצא בחזרה במהירות אל המתלונן ואל חברו ורץ לעבר המתלונן כשהוא מניף את הסכין לעברו. המתלונן, אשר הבחין בנאשם כשהוא אוחז בסכין ורץ לכיוונו, פתח בריצה, אולם הנאשם השיגו ודקר אותו בחזה.

מיד לאחר מכן, חזר הנאשם במהירות אל המטבח, שטף את הסכין וניגב ממנו את הדם וזאת בכוונה למנוע ולהכשיל הליך שיפוטי ולגרום לעיוות דין. המתלונן וחברו נכנסו אל המטבח, כאשר המתלונן שותת דם. הנאשם מסר למתלונן ולחברו מגבת נייר על מנת לעצור את הדימום. לאחר מכן איבד המתלונן את הכרתו, ופונה בניידת מד"א אל בית החולים "קפלן", כשהוא במצב קריטי.  בבית החולים הוכנס המתלונן בדחיפות אל חדר הניתוח, בטנו נפתחה ונמצא כי הוא סובל מקרע בסרעפת ובכבד. כתוצאה מהניתוח נותרה צלקת ארוכה בבטנו של המתלונן.

כתב האישום מייחס לנאשם עבירות של חבלה בכוונה מחמירה ושיבוש מהלכי משפט. לנאשם עבר פלילי בעבירות רכוש רבות וסמים. הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים כנגדו.

הערת המערכת: איך בעל עבר פלילי כזה עשיר מתקבל לעבודה כטבח במסעדה? העבירה האחרונה מחודש פברואר השנה ובעבר הורשע בהחזקת סכין שלא למטרה כשרה  והרשעה בעבירות של היזק לרכוש וניסיון לתקיפה.

תגובות

תגיות: , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑