28 פברואר 2020

חדשות ועד-עובדי-העיריה-בן-גוזי-איריס-עמר-עיני

27 אפר' 2014 | ריכוז כתבים

0

רשות השיפוט של ההסתדרות דחתה ערעורו של אבירם עמר

רשות השיפוט של ההסתדרות החליטה היום לדחות את ערעורו של אבירם עמר חבר סקטור המחר (הסקטור האקדמי) שביקש להתמודד בבחירות הקרובות כנציג הדירוג המינהלי הכללי לוועד עובדי עיריית אשדוד.

מועמדותו של עמר נפסלה על ידי ועדת הבחירות של העירייה שנבחרה על ידי אסיפות העובדים והוא החליט לערער לרשות השיפוט של ההסתדרות שהיא האינסטנציה השיפוטית הגבוהה ביותר של ההסתדרות הכללית החדשה.

עו"ד קרן דברא, מזכירת איגוד מקצועי בהסתדרות מרחב אשדוד: "על אף ניסיונות להציג את ועדת הבחירות כוועדה שמונעת משיקולים זרים ועל אף ניסיונו של מר אבירם עמר להגיש מועמדות לוועד הכללי, זאת על אף היותו עובד בדירוג המחר עליו יחלים הסכמי אוטונומיה המחייבית אותו,  קבעה רשות השיפוט בפה מלא כי עליו להתמודד ככל עובד המדורג בסקטור המחר ולא כמתמודד במסגרת הוועד הכללי ששייך לדירוג המינהלי".

חיים שייב, יו"ר הסתדרות מרחב אשדוד: "הסתבר לנו שלאורך שנים החלטות התקבלו על בסיס לא מקצועי ועובד שנהנה מתנאים עודפים בדירוג המחר, בחר לעבור לדירוג הכללי בו התנאים פחותים, כאשר לכאורה האינטרס האישי שלו שונה מהאינטרס הכללי של הסקטור. המוטיבציה האישית שלו היא לקדם את עובדי דירוג המחר הדירוג שלו ולכן הוא לא יכול לייצג עובדים בדירוג כללי. אני שמח שרשות השיפוט קיבלה את עמדתנו  באופן נחרץ ושמה קץ להתנהלות הפסולה שהייתה נהוגה לאורך שנים".

תגובות

תגיות: , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑