19 ספטמבר 2017

חדשות המקום-מואר-בכחול-למי-שעולה620

04 מאי 2017 | ריכוז כתבים

0

שבר הקרסול באמצע הסרט ותובע רבע מיליון שקלים מהסינמה סיטי בראשל"צ

בן 22 מאזור אשדוד ששבר הקרסול בעת צפייה בסרט "עורבני חקיין" מסדרת משחקי הרעב, תובע כרבע מיליון שקלים מבעלי מתחם הסינמה סיטי בראשל"צ. בכתב התביעה שהגיש על ידי בא כוחו עו"ד דותן לינדנברג לבית משפט השלום בראשל"צ נטען, כי בעת שביקש לצאת מאולם מס' 25 לשירותים בכדי להתפנות, הוא החל לרדת בגרם המדרגות וכאשר הגיע לשורת הכיסאות הראשונה שבאולם הוא פנה שמאלה לכיוון היציאה ונפל מגרם המדרגות מגובה של כ-80 סנטימטרים. הצעיר  פונה לחדר המיון בבית חולים קפלן כשהוא סובל משבר בקרסול ימין ורגלו הושמה בגבס. לטענתו משך תקופה ארוכה לאחר הנפילה, הוא נאלץ להתהלך על קביים.

עו"ד דותן לינדנברג העוסק בנזקי גוף טוען בכתב התביעה כי בעלי מתחם הסינמה סיטי פעלו ברשלנות בכך שלא דאגו לסביבה בטוחה לצופים: לא סימנו את האזור המסוכן, לא התקינו תאורה שתאיר את גרם המדרגות לעולים וליורדים,  לא סימנו אותו בסימון זוהר ולא התקינו מעקה אחיזה. לטענתו אם  היו פועלים בצורה אחראית יכלו למנוע את התאונה. כמה חודשים לאחר התאונה הצעיר ביקר באותו אולם קולנוע וראה כי במקום התאונה הותקן מעקה.

עוד נטען כי כתוצאה מהתאונה הוא איבד את כושרו להשתכר ולהתפרנס למחייתו, הוא מתקשה להפעיל את רגל ימין, מרבה בנטילת משככי כאבים והנאות חייו פחתו באופן מהותי.  עו"ד דותן לינדנברג בא כוחו של התובע,  מבקש לשלם עבור הצעיר פיצוי של כרבע מיליון שקלים בגין הפסדי שכר בעתיד, כאב וסבל, עזרת צד ג', הוצאות רפואה ונסיעה.

בא כוחה של בעלי מתחם הסינמה סיטי ביקש בכתב ההגנה למחוק התביעה על הסף ולחייב את ח' בתשלום הוצאות משפט ושכר טרחת עורך דין תוך שהוא טוען בין היתר כי כיוון שמדובר בבגיר הוא יכול היה להתאפק מללכת לשירותים באמצע הסרט ואם התאונה אכן קרתה,  לתובע ישנה רשלנות תורמת.

בדיון האחרון באי כוח הצדדים הגיעו להסכמה לצורכי פשרה, לפיה נכותו לצמיתות תעמוד על 5 אחוזים.  בחודש הבא בית המשפט אמור לקיים דיון על גובה הפיצוי.

תגובות

תגיות:התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑