28 פברואר 2020

חדשות שקל-צובע-620-3-13

25 אוק' 2013 | ריכוז כתבים

0

שני בלשים במשטרת אשדוד נאשמים בחטיפה ותקיפה של אזרח תמים

המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה, באמצעות עו"ד טלי פרידמן, הגישה אתמול לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד שני שוטרים, עטר זיגלווקס, בן 35, וסרגיי מלכוב, בן 25, בלשים בתחנת אשדוד, באשמת חטיפה, שימוש לרעה בכוח המשרה, תקיפה הגורמת חבלה של ממש ותקיפת סתם.

 על פי כתב האישום, בתאריך ה-12.10.13, בשעות הלילה המאוחרות, בזמן שאנדריי איגנטוב ישב יחד עם חבריו במרכז העיר אשדוד, סמוך לבניין העירייה, הגיע מלכוב למקום, כשהוא לא בתפקיד, במטרה לחפש את אחיו. בין איגנטוב וחבריו למלכוב התפתחו דין ודברים.

בעקבות כך, התקשר מלכוב לזיגלווקס אשר היה אותה עת בתפקיד כראש צוות בילוש, וביקש את סיועו. זיגלווקס הגיע למקום בניידת בילוש יחד עם שוטר ו-2 מתנדבים והורה לערוך חיפוש על איגנטוב וחבריו. על אף שלא נמצא דבר במהלך החיפוש, הורה זיגלווקס לאיגנטוב להיכנס לניידת, וזאת מבלי להסביר לו את הסיבה לכך. עם כניסתו של איגנטוב לניידת הלם בו בפניו באגרופו ואף מלכוב הלם באיגנטוב מספר מכות אגרוף בזמן שהיה בתוך הניידת.

לאחר מכן, שבו אנשי הצוות וזיגלווקס לניידת, והחלו לנסוע מהמקום. מיד עם תחילת הנסיעה הורה זיגלווקס לנהג להסיעם לבית העלמין בעיר ובתגובה לתמיהת איגנטוב באשר ליעד הנסיעה, הבהיר לו זיגלווקס "בית קברות, אין מצלמות". והוסיף: "גם ככה אתה תתלונן, אני אתן לך סיבה טובה". במהלך הנסיעה, המשיך לאיים זיגלווקס על אינטיגוב: "נתחיל לבוא אליך הביתה ונבצע חיפושים, נציק לך, הכל יהיה בסדר". עם הגיעם לבית העלמין, הוביל זיגלווקס את איטיגוב אל תוך בית הקברות וחבט באיטיגוב באמצעות האלה בברכו מספר פעמים.

תגובות

תגיות: ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑