22 אוגוסט 2019

חדשות אגתה-מקיף-ד620

10 מרץ 2013 | טל שמש

0

תלמידת מקיף ד' תדליק משואה ביום העצמאות

אגתה פלצ'יק, תלמידת כיתה י"ב בתיכון הניסויי למדעים ולאמנויות מקיף ד' אשדוד, נבחרה להדליק  משואה בטקס ערב יום העצמאות ה- 65 למדינת ישראל בהר הרצל.

טקס המשואות הוא הטקס הרשמי הנועל את אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופותח את חגיגות יום העצמאות. הטקס נערך ברחבת קברו של חוזה המדינה בנימין זאב הרצל בהר הרצל בירושלים והאישיות המרכזית בו היא יו"ר הכנסת.

מנהלת "התיכון הניסויי למדעים ולאמנויות מקיף ד' אשדוד" יהודית ביטון: "אגתה פלצ'יק, תלמידת כיתה י"ב, הִנה תלמידה בולטת ומצטיינת בבית הספר. מלבד לפעילותה המבורכת בבית הספר, אגתה  מדריכה מזה שלוש שנים בתנועת הנוער "השומר הצעיר" ופעילה במועצת הנוער העירונית. עם תום לימודיה בתיכון מתעתדת אגתה  להתנדב לשנת שירות."

"אנו גאים ב אגתה פלצ'יק וחשוב לנו לציין " כי מעבֵר לבחירה האישית הראויה ומעוררת הכבוד, אגתה פלצ'יק מייצגת את היפה והטוב אליו אנו מחנכים ב"תיכון הניסויי למדעים ולאמנויות מקיף ד' אשדוד" .

בחירתה היא אות כבוד גם לחבר המחנכים של התיכון העמלים לילות כימים להנחיל מצוינות אישית וחברתית, ולפיתוח מתמיד של קהילה ישראלית ערכית. מנהלת מקיף ד': "זוהי גאווה גדולה לעיר אשדוד ולתיכון הניסויי למדעים ולאמנויות מקיף ד' אשדוד, כי אגתה פלצ'יק, תלמידתנו,  מצטיינת בתחום הערכי כמו גם בתחום הלימודי".

תגובות

תגיות: , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑