27 פברואר 2020

חדשות עוד אמסלם-חדש620

23 פבר' 2018 | טל שמש

0

תלמיד תיכון שנפצע בתאונת קטנוע בדרך לשליחות יזכה לפיצוי של כ-800 אלף שקלים

תלמיד תיכון מאשדוד שהספיק לעבוד כחודש בלבד כשליח של רשת המבורגרים בעיר ושבר את רגלו בתאונת קטנוע, יזכה לפיצוי כולל של כ-800 אלף שקלים. כך עולה מהסכם פשרה בעקבות תביעה שהגיש אביו נגד המאגר הישראלי לביטוחי רכב (הפו"ל) לבית משפט השלום בראשל"צ באמצעות עו"ד אורן אמסלם.

מכתב התביעה עולה כי בחודש דצמבר 2015 הנער רכב על קטנוע בדרך למשלוח כאשר נהג רכב ללא ביטוח סטה לנתיב נסיעתו של השליח, פגע בו בחוזקה והפיל אותו מהקטנוע.

הנער פונה באמבולנס לבית חולים קפלן ברחובות ובצילומים של רגלו הימנית, אובחנו שברים בעצם השוק ובעצם השוקית. השבר בעצם השוק קובע באמצעות פלטה והנער שחרר לביתו בתום כ-10 ימי אשפוז. כשנה וחצי לאחר התאונה עדיין אובחנו צליעה והגבלת תנועה ברגלו הימנית.

כיוון שהתאונה קרתה דרך לשליחות, המוסד לביטוח לאומי הכיר בתאונה כתאונת עבודה וועדה רפואית מטעמו קבעה לו 20 אחוזי נכות רפואית לצמיתות -7 אחוזים נוספים על כך שלא יוכל לשוב לעבודה על קטנוע. על פי הנכות שנקבעה הנער יהיה זכאי עד גיל 70 לקצבה חודשים בסך כ-1500 שקלים ובסה"כ לכ-635 אלף ₪.

כיוון שמדובר גם בתאונת דרכים עו"ד אורן אמסלם העוסק בתביעות נזקי גוף, תבע בשם אביו של שליח ההמבורגרים לקבל פיצוי עבור התאונה. לאחר הגשת התביעה חברת ביטוח הפו"ל החליטה שלא להדגיש כתב הגנה ולשלם בפשרה פיצוי של 150 אלף ₪ מעבר לקצבה החודשית שהנער יקבל מהביטוח הלאומי.

תגובות

תגיות: ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑