20 נובמבר 2019

חדשות צוציאשווילי-אלי-יורם-סופר620-2-13

18 פבר' 2013 | שמעון יעקבי

0

תעודת הערכה למתנדב בסיור שמנע תקיפת אזרח בסכין

מתנדב ביחידת הסיור בתחנת אשדוד זכה השבוע לתעודת הערכה ממפקד מרחב לכיש נצ"מ יורם סופר על לכידת חשוד שעמד לתקוף אדם אחר בסכין.

המתנדב אלי צוציאשווילי פעל בצוות עם מפקח שלומי ירוחם בעת שנקראו לטפל באירוע תקיפה בסכין. על מה שאירע באותו אירוע מספר מפקח שלומי ירוחם: זה קרה ביום שישי, 8 בפברואר בשעה 6 בבוקר  כאשר הגיע דיווח למוקד המשטרה על קטטה עם סכינים באחד הפארקים באשדוד. הגעתי במהירות לפארק עם אלי והתפצלנו כדי להגיע אל הניצים משני כיוונים. כאשר אלי הגיע בסמוך לשניים נראה החשוד מחזיק סכין בידו ומכוון אותו כלפי המותקף. בלי להתמהמה, באסרטיביות, תוך חתירה למגע, דבקות במטרה והפגנת אומץ לב שלף אלי את אקדחו וצעק לחשוד 'זרוק את הסכין'. החשוד הבחין באלי, זרק את הסכין ארצה, הניף את ידיו בכניעה ונעצר תיכף ומיד. המותקף שהיה מבוהל ומפוחד, הביט אל השוטרים שנחלצו לעזרתו בהכרת תודה. פעילותו האמיצה של אלי סייעה במעצר החשוד ומניעת פגיעה באזרח".

מפקד המרחב נצ"מ יורם סופר שיבח את נחישותו, מקצועיותו ואומץ ליבו של המתנדב שמהווה דוגמא לעבודת משטרה איכותית ומחזק את הערכת המתנדבים כמכפיל כוח למשטרה .

"אין זו פעילות יוצאת דופן של המתנדב" הוסיף מפקח ירוחם, "אלי מתנדב באופן קבוע ביחידת הסיור של אשדוד, עושה ימים כלילות, מתנהל ומתנהג כשוטר מן המניין, מפגין אכפתיות, אחריות, הגדלת ראש, עבודה בשיתוף פעולה ובראש מעייניו נמצאת עבודת השיטור".

אלי צוציאשוולי נרגש מתעודת ההוקרה הודה על הזכות שניתנה לו להתנדב ולעבוד עם שוטרי סיור אשדוד. השוטרים ביחידתו מודים כי זכו בעמית והוסיפו כי אלי מהווה דוגמא ומופת לכלל מתנדבי התחנה.

תגובות

תגיות: , , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑