28 ינואר 2020

כלכלה יורם-סופר-חדש620

14 פבר' 2013 | טל שמש

0

החשד: בן 38 מאשדוד שדד 23 אלף ₪ מבנק מרכנתיל כדי לממן רכישת מונית

לפני כ-10 ימים, בשעת בוקר, הגיע חשוד לבנק מרכנתיל  דיסקונט ברובע א' באשדוד כשהוא חובש כובע על ראשו ומשקפי שמש. הוא  ניגש לכספרית  והגיש לה פתק תוך שדרש ממנה למסור לה את הכסף שברשותה.

הכספרית  הגישה לשודד  23,000 ₪ תוכן הקופה שלה. החשוד נמלט מהמקום. בעקבות  חקירה מאומצת של משטרת אשדוד במישור הגלוי והמודיעיני הצליחו החוקרים להתחקות זמן קצר אחר חשוד במעשה.

המדבר בתושב אשדוד בן 38 שנעצר לחקירה ולדברי המשטרה הכחיש בחקירה את החשד המיוחס לו. מעצרו הוארך ובמשטרה המשיכו בחקירה שכללה גם חיפוש ברכבו של החשוד. ברכב מצאו השוטרים זיכרון דברים הקושר את החשוד לעסקת רכישת מונית והשוטרים הלכו בעקבות הממצאים והגיעו אל מוכר המונית. המוכר אכן הודה כי מכר לחשוד את המונית בכסף מזומן.

לדברי המשטרה, בבדיקת שטרות הכסף על ידי השוטרים נמצא כי בין השטרות ישנם שטרות מסומנים שנגנבו במהלך השוד. החשוד המשיך להכחיש גם שסרטון ממצלמות האבטחה של הבנק תיעדו את מעשיו . לטענת המשטרה החוקרים הצליחו להוכיח כי החשוד הגיע לביתו עם שקית שחורה ששימשה אותו בעת השוד ובה הכסף הנשדד.

אך השודד כאמור החל לשמור על זכות השתיקה כשהשוטרים במקביל המשיכו בנסיון להשלים את פאזל השוד שהבשיל להגשת כתב אישום שיוגש היום על ידי פרקליטות מחוז דרום, עם בקשה לבית המשפט, להאריך את מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

מפקד המרחב נצ"מ יורם סופר שיבח את מקצועיותם ונחישותם של השוטרים שהביאה למעצר השודד והגשת כתב  אישום תוך זמן קצר . " מעצר השודד הינו חשוב ומהווה נדבך נוסף במכלול הפעולות המבצעיות הנעשות בלחימה במחוללי הפשיעה  ומתבטא בפעילות התקפית איכותית והשקעת מירב המאמצים למתן שירות איכותי לציבור ושיפור הביטחון האישי."

תגובות

תגיות: , , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑