27 פברואר 2020

כלכלה שייב-620

03 אפר' 2014 | טל שמש

0

התקדמות משמעותית במו"מ על הסכם קיבוצי לחברה העירונית

בן גוזי, גבאי וטוויל בצוות לאיתור הפערים בין עובדות הגיל הרך בעירייה ובמתנ"סים

התקדמות משמעותית במו"מ להסכם קיבוצי בחברה העירונית לתרבות פנאי ומתנ"סים באשדוד. בישיבה שהתקיימה אתמול  אצל ארנון בר דוד יו"ר הסתדרות המעו"ף בהשתתפות חיים שייב- יו"ר ההסתדרות במרחב אשדוד, מאיר בן גוזי – יו"ר ועד עובדי העירייה, מאיר גבאי – יו"ר ועד עובדים החברה העירונית, אילן בן עדי מנכ"ל העירייה ואורן טוויל סמנכ"ל החברה העירונית, סוכם על חידוש המו"מ לחתימה על הסכם קיבוצי בחברה העירונית.

בפגישה המנכ"ל בן עדי מסר כי ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי הנחה אותו לפעול במיידי לשיפור תנאי ההעסקה של עובדות הגיל הרך בחברה בלי קשר להתקדמות המו"מ וחזר על מחויבות ראש העיר יה לחתימה על הסכם קיבוצי כפי שסוכם בעבר בפגישה בין ראש העיר לבין יו"ר ההסתדרות עופר עיני.

כמו כן התקבלה הצעתו של שייב, יו"ר ההסתדרות במרחב אשדוד, להקים צוות בראשותם של בן גוזי , גבאי וטוויל, במטרה למפות הפערים בין עובדות הגיל הרך בעירייה לעובדות הגיל הרך בחברה העירונית. גבאי יו"ר החברה דרש שהמו"מ יתנהל באינטנסיביות ובתכיפות גדולה. סוכם שהצוות למיפוי הפערים יתכנס כבר בשבוע הבא.

חיים שייב: יצאנו מעודדים מהדיון ומהחזרה על התחייבות ראש העיר בפני יו"ר ההסתדרות לחתימה על הסכם קיבוצי . התרשמתי מהרצינות ומהמקצועיות של הדיון. יחד עם זאת מוקדם להעריך מתי ייחתם ההסכם כיוון שיש לזכור שמדובר בחברה שיש בה מקצועות רבים עם תנאי העסקה שונים גם בין עובדים בעלי אותו תפקיד,  מה שמקשה על המלאכה. אבל אני בטוח שנסיים  מוקדם ככל שניתן".

תגובות

תגיות: , , , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑