27 פברואר 2020

כלכלה בן-עדי-מיקרופון620

24 אוק' 2012 | טל שמש

0

ועד העובדים לעובדי התברואה: אל תענו לטלפונים ולפניות מהמוקד

ועד עובדי עיריית אשדוד הורה לעובדי התברואה לא לענות לטלפונים ולא לטפל בפניות שאזרחים מפנים למוקד העירוני. ההנחיה היא במסגרת סכסוך העבודה עליו הכריז הוועד לפני ראש השנה. הועד מזכיר לעובדים: "הינכם כפופים להסכם הקיבוצי ולכן עליכם להישמע להוראות ההסתדרות".

מנכ"ל העיריה אין בן עדי הגיב בחריפות על ההנחיה של הוועד לעובדי התברואה: "בזמן שיו"ר ועד העובדים החדש, אבירם עמר, מנסה לחבל בשירות הניתן לתושבי אשדוד, הוא עצמו יכול להיות רגוע. מדוע? כי הוא בכלל מתגורר בגן-יבנה ולא ייפגע כלל מניסיונות ההשבתה שהוא מוביל".

לדברי המנכ"ל, ההחלטה לפתוח בשביתה דווקא בעיתוי הנוכחי, מקורה בעובדה שגיסו של עמר הגיש מועמדותו למכרז שהתקיים ביום שני, אך משהבין עמר כי הוועדה נוטה לבחור במועמד הראוי ביותר ולא התרשמה מכישוריו של הקרוב אליו, פחות מ-24 שעות לאחר מכן, הגיעה ההכרזה על ניסיונות לשבש את העבודה באגף התברואה. זו כנראה הייתה עבור היו"ר החדש סיבה נוספת מספיק טובה וממש לא עניינית כמו כל הסיבות האחרות – לנסות ולהשבית את העירייה, אשר מצטרפת לעילות פרסונאליות-משפחתיות מובהקות".

בן עדי: "הנהלת העירייה פועלת במטרה לצמצם את הנזק שמנסה עמר לגרום לתושבי העיר. הניסיונות של עמר לפגוע בשירות הניתן לתושבים לא יצליחו למורת רוחו של תושב גן-יבנה. לכן, אין זה לגיטימי שהאחרון ימשיך לנסות ולשבש את אורח החיים של תושבי אשדוד. בסוף כל יום הוא יוצא מאשדוד וחוזר לביתו בגן-יבנה".

לדברי המנכ"ל, "חזון הנהלת העיר ועובדי העירייה הוא שהתושב במרכז ולא המשפחה.

עמר מסר אמש כי הוא יגיב הבוקר. אנו נשמח לפרסם תגובתו כשתגיע למערכת.

תגובות

תגיות: , , , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑