25 ינואר 2020

כלכלה ויזה-כאל-מרכז-אשדוד620-9-14

08 ספט' 2014 | ריכוז כתבים

0

חברת CAL תעסיק 140 עובדים במרכז שפתחה באשדוד

חברת Cal חונכת את מוקד השירות החדש באשדוד – המוקד יעסיק כ- 140 עובדים, רובם תושבי העיר. המוקד ייפתח רשמית בעוד כעשרה ימים.

בהקמת המוקד החדש של Cal בפארק המדע שבאזור התעשייה של אשדוד הושקעו כ-3 מיליון שקלים והוא החל לעבוד במהלך מבצע 'צוק 'איתן' במתכונת פיילוט. לדברי העירייה, חברת Cal הגיעה לאשדוד לאחר פעילות אינטנסבית של אגף תעשייה ותעסוקה אשר פנה לחברה והציג בפניה את היתרונות של העיר אשדוד אשר מהווה עיר מטרופולין עם גישה מהירה לכביש 4 כביש 6 ורכבת ישראל מהווה פוטנציאל אדיר גם בזכות המשאב האנושי הקיים בעיר של צעירים אקדמאיים הלומדים במכללות ואונברסיטאות ויכולים לשלב את העבודה עם הלימודים.
במסגרת המוקד החדש אשר יעניק שירות לקוחות, נקלטו כ-140 עובדים רובם תושבי העיר אשדוד, סגל העובדים הינו צעירים אחרי שירות צבאי, סטודנטים וזוגות צעירים.
העובדים עברו קורסי הכשרה מתאימים, מועסקים במשמרות ומעניקים שירות כלל ארצי. המוקד השלישי של החברה הצטרף למוקד הראשי בגבעתיים, ולמוקד הטלפוני במודיעין עלית בו מועסקות כיום כ-150 נשים חרדיות.

דורון ספיר, מנכ"ל Cal: " למוקד השירות באשדוד תפקיד משמעותי במתן שירות ללקוחות החברה ובהרחבת ההיצע התעסוקתי בעיר אשדוד ובאזור הדרום. דווקא בתקופה מורכבת זו, בסיום המבצע "צוק איתן", כשחיזוק כלכלת הדרום וייצור מקומות עבודה חדשים באזור הינם משימה בעלת חשיבות עליונה, Cal הכשירה עשרות עובדים המשתלבים כעת בעולם הפיננסי, ובעתיד יוכלו להתקדם לתפקידים בכירים או ניהוליים בתחום".
ד״ר יחיאל לסרי, ראש העיר אשדוד : הצטרפותה של חברת Cal, הינה חיזוק משמעותי לאשדוד המצליחה בשנים האחרונות למשוך מפעלים וליצור מקומות תעסוקה חדשים בעיר. זאת גם בזכות חזון ותוכניות עבודה מפורטות בנושא תעשייה ותעסוקה. אגף תעשייה ותעסוקה בעיריית אשדוד, נמצא בימים אלה במשא ומתן מתקדם עם מפעלים וחברות נוספות המביעות עניין במעבר לעיר אשדוד, אני סבור שבסוף התהליך חלקם יעברו לאשדוד. אין ספק שלאחר מבצע "צוק איתן" המסר כעת בפתיחת מרכז שירות נוסף הוא צוק כלכלי איתן לאשדוד.

תגובות

תגיות: ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑