27 פברואר 2020

כלכלה גנב-פלאפון7.15-620

19 יולי 2015 | ריכוז כתבים

0

חשד בחוף הקשתות: גנב פלאפון תקף את בעלת הפלאפון ונמלט

 לפני כשבוע ביום שבת אחה״צ, זיהתה מלצרית העובדת בחוף הקשתות באשדוד אדם הגונב מכשיר טלפון סלולארי מדלפק של מסעדה הסמוכה למקום עבודתה (הגנב מסומן באדום). לאחר שלקח את המכשיר ב׳אלגנטיות׳, עזב הצעיר מהמקום יחד עם חברתו. לרוע מזלו מלצרית הבחינה בגניבה החלה לצעוק ולהסב את תשומת לבה של מלצרית אחרת העובדת במקום סמוך, בעלת מכשיר הפלאפון שנגנב.

בשלב זה המלצרית החלה לרוץ בעקבותיו ודרשה ממנו להחזיר את מכשיר הפלאפון שלה. הגנב איבד את עשתונותיו, חבט בה באמצעות תיק, ירק עליה, נתן לה בעיטה ואגרוף והפיל אותה לרצפה. בהמשך איים על אנשים שהיו במקום כי ידקור אותם. לטענת המשטרה כשניסה להימלט עם חברתו באמצעות רכבה אף הורה לה לדרוס אותם בעת שחסמו לו את נתיב הבריחה.

 בתוך ההמולה המלצרית התקשרה למשטרה, סיפרה על ההתרחשות ומסרה פרטים. צוותי סיור של משטרת אשדוד ושוטרי יס״מ לכיש החלו לערוך סריקות בעקבות החשוד. מספר דקות מאוחר יותר איתרו שוטרי יס״מ לכיש את החשוד וחברתו בכביש 41, כשהם מנסים לברוח מהעיר. החשוד נעצר ונלקח לחקירה במשטרת אשדוד, שם הכחיש את המיוחס לו על אף התיעוד של מצלמות האבטחה שם נראה הרגע בו גנב את מכשיר הפלאפון.  במקביל פונתה המלצרית שהותקפה (בעלת המכשיר) במצב קל לקבלת טיפול רפואי בבית החולים ברזילי.

 מעצרו של החשוד, בן 20 תושב דימונה, הוארך מספר פעמים. היום הוגש נגדו כתב אישום בבימ״ש השלום באשקלון באמצעות חטיבת התביעות של משטרת ישראל.

סגן מפקד משטרת אשדוד רפ״ק מייק כהן הדגיש את החשיבות בשמירה על חפצים יקרי ערך במקומות ציבוריים וציין: ״נמשיך לנקוט באפס סובלנות כלפי בריונים ועבריינים שינקטו באלימות מכל סוג שהיא כלפי אזרחים״. התמונות באדיבות חטיבת דובר המשטרה.

תגובות

תגיות: ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑