25 ינואר 2020

כלכלה אבירם-בןעדי-בןגוזי620

25 ספט' 2012 | ריכוז כתבים

0

מנכ"ל העיריה: "האזרח במרכז" ולא "המשפחה (משפחת בן לולו)במרכז"

צילום ארכיון: לימור אדרי. "הם  כנראה חושבים שנאפשר מציאות בה 'המשפחה במרכז' ולא 'התושב במרכז', אבל הוא טועה ומנסה להטעות", כך אומר מנכ"ל עיריית אשדוד, אילן בן עדי שממשיך את מלחמת החורמה שלו במשפחת בן לולו וביו"ר ועד עובדי העירייה החדש, אבירם עמר.

לדבריו ועד העובדים ניסה למנוע מסייעות הגנים שהן עובדות עירייה, לחלק להורי ילדי הגנים את הפלייר שהפיץ המנכ"ל להורים בו הוא תוקף החריפות את ועד ההורים ואת משפחת בן לולו מבלי להזכיר אותם בשמותיהם. לדברי בן עדי, סייעות וגננות פנו אליו, בעקבות מסרון שנשלח אליהן ביום שישי האחרון על ידי יו"ר ועד העובדים החדש ובו נכתב: "אין להתייחס לפלאייר מהבוקר בנוגע לשביתה ואין לחלק לילדי הגן – ועד העובדים".

מנכ"ל העירייה, אילן בן-עדי: "לא ייתכן שהיו"ר החדש יקבל שכר וגם בני משפחתו המורחבת יקבלו שכר, והורים שייאלצו לשבת בביתם עם ילדיהם, יפסידו ימי עבודה וימי חופשה על לא עוול בכפם. לעיריית אשדוד יש מחויבות לתושביה".

במכתב אותו לדבריו הועד ניסה למנוע את הפצתו, נכתב הסבר מפורט על המניעים הפוליטיים-אישיים-משפחתיים, העומדים לדברי המנכ"ל, מאחורי ההחלטה של היו"ר החדש לנסות ולהשבית את מערכת החינוך.

תגובות

תגיות: , , , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑