29 ינואר 2020

כלכלה ועד-עובדי-העיריה-בן-גוזי-איריס-עמר-עיני

29 אוג' 2012 | ראובן קפלן

0

פרסום ראשון: עיני הכריז על בחירות לוועד העובדים. אבירם עמר היו"ר החדש

 בתמונה: נפתלי, בן גוזי, עמר ועיני. היו זמנים. מאיר בן גוזי כבר לא יו"ר ועד עובדי עיריית אשדוד, מחליפו הוא אבירם עמר אחיו החורג של סגן ראש עיריית אשדוד ליאון בן לולו. איריס נפתלי הוכרזה כחברת ועד על תנאי ואם לא תחזור להסכם הקיבוצי ותוותר על החוזה המיוחד שלה, היא תודח מהוועד.

 היום התכנס ועד עובדי עיריית אשדוד בעקבות דרישתו של יו"ר ההסתדרות הכללית החדש עופר עיני לאחר שהסביר להם כי על פי חוקת ההסתדרות, בן גוזי אינו יכול להמשיך לכהן כיו"ר ועד עובדי העירייה. זאת מאחר שמזה יותר מ-3 חודשים נבצר ממנו, עקב כתב האישום החמור, להגיע לבניין העירייה ולמשרדי העירייה.

בעקבות כך התקיימו בחירות בנוכחות נציגות של ההסתדרות במרחב כאשר אבירם עמר ורוני אוואט היו היחידים שהגישו מועמדותם. עמר נבחר ברוב של 8 מול 3. בן גוזי ימשיך לכהן כחבר בוועד. לגבי איריס נפתלי ממלאת מקומו, כאמור, מצבה יתבהר בעוד שבועיים. לנפתלי הוסבר שהיא לא תוכל לכהן כיו"ר הוועד במקומו של בן גוזי כי היא מועסקת בעיריה במסגרת חוזה העסקה מיוחד. נפתלי הודיעה  כי בכוונתה לעבור לחוזה  במסגרת ההסכם הקיבוצי וניתנה לה אורכה של שבועיים לעשות זאת. אם היא לא תפעל כפי שהתחייבה,  היא תודח מהוועד.

טרם התקבלו תגובותיהם של בן גוזי, נפתלי ועמר ונשמח לקבל בהמשך את תגובותיהם למהלך.

 חיים שייב יו"ר ההסדרות במרחב אשדוד: "הודענו למנכ"ל העיריה ולראש העיר על תהליך הבחירות ועל השינוי ואני מאחל הצלחה ליו"ר הועד החדש וקורא לליכוד ועד העובדים למען המטרה אליה נבחרו : ייצוג העובדים בעירייה".

תגובות

תגיות: , , , , , ,התגובות סגורות

בחזרה למעלה ↑